+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Kochani, ja mam doswiadczenie od strony pacjenta , bylam na odrobaczaniu pradem, efekty wyczuwalne po jednym zabiegu, nie znam tego goscia z imienia, ale przyjeżdżał z gdanska na seanse prądem i w przedszkolu pani dyrektor przedszkola uzyczała mu sali do zabiegów, leczył dorosłych i dzieciaki, podłaczal je pod prad i po jednym zabiegu juz nic nie biegało! A przed zabiegiem to sie czulam jak bym miała bóle reumatyczne , po zabiegu gorączka , sennosc a na drugi dzien jak nowo narodzona!!1
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-06-14 o 12:01

SkS
    Guest

pomoc

prosze o pomoc

witm potrzebuje pilnie kontakt do dr.werbowej Beaty..napiszcie mi na e-maila slawomirs@onet.eu
    z gory dziekuje
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 11:54

Nie zarejestrowany
    Guest

borelioza leczenie ziołami

a co myślicie o leczeniu boreliozy ziołami? przeczytałam o tym na tej stronie http://www.zdrowyportal.pl/1084/borelioza-ziola-a-leczenie-boreliozy/ niektórzy ludzie mówią że to pomaga... nie wiem już sama co robić
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-05-17 o 08:25

Vikaa
    Guest
    Nieleczona bolerioza jest bardzo niebezpieczna, ale nadal nie wszyscy lekarze potrafią to dobrze i szybko zdiagnozować. Niestety na boleriozę nie ma ochorny, można natomiast zazczepić się przeciwko odkleszczowemu zapaleniu mózgu. To też już coś - skorzystalam z takiego szczepienia w LuxMedzie i mam nadzieję, że jestem dobrze zabezpieczona. Koszt 290zł w pakiecie 3 szczepionki.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości