+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
    Nie zarejestrowany
    Guest

Borelioza - nierozpoznana epidemia?

Sama prawda!
    Wielkie ukłony dla dr Beaty!

Nie zarejestrowany
    Guest

niepewność

Córka miała wykrytą boreliozę. Leczyła się mocnymi antybiotykami.
    Ale po przeczytaniu tego artykułu mam wątpliwości, czy została wyleczona
    do końca.

Nie zarejestrowany
    Guest

bolerioza

Ogromne zagrożenie dla organizmu,pozdrawiam wszystkich pogryzionych

Nie zarejestrowany
    Guest

bolerioza

mialam bolerioze i byl to rumien juz bardzo duzy,wszystkie dolegliwosci o jakich pani tu pisze mialam ,bylam leczona bardzo silnymi antybiotykami po ktorych rumien zniknal,jednak od czasu do czasu bardzo mnie boli noga bo nie wspomnialam o tym iz po ugryzieniu zaczela mnie bardzo bolec lewa noga a po jakims czasie mam skrzywiony palec u stopy ,wyglada to tak jakby mi go ktos zlamal,a teraz mam silne bole calej lewej nogi i uczucie dretwienia lydki jest to bardzo dokuczliwy bol.Od mojej choroby minelo juz 3 lata a na wizycie katralnej lekarz powiedzial ze juz jest dobrze ,dopiero tutaj z internetu gdzy zaczelam szukac wiadomosci na temat tej choroby dowiedzialam sie ze dolegliwosci te wcale nie usapia a wrecz przeciwnie beda sie z roku na rok pogarszac,od kogo dostac pomoc co dalej zrobic u kogo zaczac dalsze leczenie i ile jakies jest bo bol ktory teraz mam jest nie do wytrzymania,pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

podziękowania

przez 7 miesięcy byłam pacjentką dr Beaty. Właśnie minęły dwa lata od zakończenia leczenia boreliozy. Nie mam objawów choroby, czuję się świetnie. DZIĘKUJĘ BEATKO)

Nie zarejestrowany
    Guest

Potrzebuję pomocy pani dr Werbowy

Stwierdzono u mnie SM 20 lat temu, a rok temu powiedziano mi, że to nie SM tylko borelioza! Nikt nie chce podjąć się leczenia! Potrzebuje pomocy kogoś, kto będzie wiedział co robić - według waszych opinii taką osobą jest właśnie pani dr Kowalska-Werbowy dlatego proszę was o namiary na nią. Mój mail qwer84@wp.pl . Z góry dziękuję.

Nie zarejestrowany
    Guest

potrzebuje pomocy specjalisty

prosze o adres i nr tel do Pani dr Beaty moj email alex287@wp.pl dziekuje i pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

choroby odkleszczowe

Od września cała moja rodzina (ja, mąż i dwoje dzieci) leczy się pod opieką P. dr Beaty Kowalskiej - Werbowy. To świetna specjalistka. Czujemy się coraz lepiej. Dobrze, że w Polsce jest taka świetna specjalistka, która pomoże w razie potrzeby. Dziękujemy jej za wszystko i pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

być może to borelka.....

Szukam ratunku dla mojej mamy-proszę o namiary do dr Beaty na gonia50@tlen.pl. z góry dziękuję za poświęconą chwilę.

Nie zarejestrowany
    Guest

zapytanie

Mój mąż choruje na chłonniaka i stwierdzono borelipoze gdzie może się leczyć

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości