+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    kochani ..proste i fajne narzędzie to Trix ...polecam..sprawdzony nie raz.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-01-15 o 16:40

Mieszka w
    Żabia Wola
    Lasso. Stosuję od lat. Nigdy nie urwałem główki kleszcza. Dostępne w aptekach za około 30zł lub na alledrogo też odpowiednik za pół tej ceny.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-07-14 o 11:02

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ

kleszcze

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    idz dostaniesz antybiotyk i po klopocie
    Nie ma żadnych domowych sposobów na usuwanie kleszczy, nie zdajemy sobie sprawy jak groźne są ukąszenia kleszczy dla naszego zdrowia a każda próba samodzielnego pozbycia się problemu może skutkować poważnymi konsekwencjami. Moją siostrę ugryzł kleszcz - sama nie wie kiedy i gdzie.. a teraz leczy się na neuroboleriozę, która początkowo źle zdiagnozowana wskazywała na chorobę psychiczną.

Mieszka w
    konstancin

kleszcze

najlepiej od razu zgłosić się do lekarza pierwszej pomocy, takie wybierfanie kleszcza na własną reke może skończyć sie nie najlepiej...

Mieszka w
    białystok
    Absolutnie nie można tak wyciągać kleszcza. Trzeba to zrobić pęsetą jeśli nie jest jeszcze dobrze wbity. Jeśli się już cały wbił, trzeba wziąć strzykawkę z szeroką dziurką na końcu zassać by się podważył i wtedy powinien wciągnąć się w strzykawkę, jeśli nie to spróbować pęsetą. Jeśli coś zostanie koniecznie trzeba pójść do lekarza. A w ogóle jeśli nie umiecie sobie radzić to lepiej podjechać do swojej przychodni, a oni wyciągną.

Mieszka w
    białystok
    zapomniałąm, nie wolno kleszcza niczym smarować, bo jego reakcja obronną są wymioty, w których może być wirus, który nas zakazi.

Nie zarejestrowany
    Guest

jaki antybiotyk po ukąszeniu i widocznym odczynie?

Witam,
    Czy ktoś z was orientuje się jakie antybiotyki bierze się w razie ugryzienia przez kleszcza? Jestem poza domem i nie mam możliwości udac się do lekarza.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-01-15 o 16:40

lusia
    Guest

borelioza

jak pojechałam na pogotowie żeby wyciągnęli mi kleszcza to lekarz powiedział że nie ma do tego uprawnień!!! masakra, byłam tak mega zdenerwowana na niego! kleszcza wyciągnęla zaprzyjaźniona pielęgniarka, ale doradziła mi , żebym poszła na badanie czy czasem nie mam boreliozy, bo wcześniej wyciągałam sobie jeszcze 2 kleszcze. testów i zabiegow dużo, nie wiedziałam za bardzo co bedzie najlepsze, w sumie na forach czytalam dużo na ten temat. wyszło mi ze biorezonans jest dobry, znalazłam w Warszawie miejsce gdzie go robią i poszłam do l'alba vity. no i sie okazało ze rzeczywiście jestem chora, na szczęście dośc szybko udało mi się z tego wybrnąc.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości