+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
    Nie zarejestrowany
    Guest

niskie cisnienie

Ja od 3 tygodni nie moge zyc normalnie. Zawsze miałam niskie cisnienie, ale teraz to juz koszmar 70/40. Zawroty glowy, wieczne zmeczenie newet rano po 8 godz. snu, omdlenia (w pracy a ostatnio na przejsciu dla pieszych) a najgorsze sa komentarze ludzi , że chodze pijana albo nacpana. Byłam u 2 lekarzy ale oni uwazaja ze niedocisnienie nie jest choroba i nie chca dac zadnych lekow. Kawa mi juz nie pomaga, cola takze i zadne napoje typu red-bull. Czy ktos moze mi pomoc? Co jeszcze jest w stanie postawic mnie na nogi? Z gory dziekuje, bo tak sie nie da zyc. Najgorzej cierpia teraz moje dzieci, bo nie jestem w stanie sie z nimi bawic i lekcji odrobiac.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja zlopie kofeine nalogowo i lepiej mi z tym

niskocisnieniowcy tak maja wszystkie uzywki podnoszace cisnienie to nie wrog

Nie zarejestrowany
    Guest

masakra

Ja także borykam się z podobnym problemem i w zasadzie nie wiem co robić,ciśnienie spada mi do 60/40,zawroty głowy kiedy idę,czasami czuję się tak jakbym była na haju,nie muszę wypić piwa,aby czuć się pijaną.Blada twarz, zmęczenie i totalna bezradność,bo obawiam się,że kiedy upadnę,to nikt nie podejdzie i zadziałają procesy wycofania społecznego

Nie zarejestrowany
    Guest

życie z hipotonią

Wszyscy mówią że niskociśnieniowcy dłużej żyją, ale ja mam już dość takiego życia! Ciągle czuję się zmęczona, non stop jest mi zimno, często boli mnie głowa i oczy, mam mroczki przed oczami i źle widzę, uczucie upicia, brak koncentracji, kłopoty z pamięcią itp.
    Kawa na mnie nie działa mogę ją wypić i usypiam bez problemu. Jestem młoda a czuję się jak 70 letnia babcia.Najgorsze to wysłuchiwanie że jestem leniwa, naćpana, głupia itp.

Nie zarejestrowany
    Guest

lek

Witam jestem zskoczona ze lek tak dobry przy niskim cissnieniu jak cardiamid z cofeina został wycofany -czym zastapic??? pije go ciodziennie -to moj lek zyciaa nie kawa ....prosze o przemyslenie a moze inny producent sie podejmie produkcji tak dobrego a nie taniego wcale leku? -Alicja

Nie zarejestrowany
    Guest

współczuje wam i sobie...

Ja tez od pewnego czasdu fatalnie sie czuje,nic mi sie nie chce,kreci mi sie w głowie jestem wszystkim znudzona. Meczy mnie słońce i najchetniej całe dnie siedziałabym w domu. Poczatkowo wiązalam to z nerwicą(bo jestem dosyc nerwowym czlowiekiem). Chodzilam na badania różnego rodzaju a tu poprostu chodzi o cisnienie. Dla mnie to tez choroba i tez uciązliwa,boje sie wsiąsc do auta bo obawiam sie ze nie dotre na oczekiwane miejsce i za kazdym razem prosze chlopaka zeby ze mna jezdził,raz czuje sie ok za 5 min trace czucie w nogdach i jest mi słabo,cisnienie mam coraz niższe.Pije kawe która nic nie daje. Ale podobno kilepiszek koniaku z rana jest wskazany(oczywiscie dla osób które za chwile nie muszą jechac samochodem). Wspólczuje bo wiem jak fatalnie mozxna sie czuc.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lak na niedociśnienie

Witam wszystkich. Lekarz przepisał mi na niedociśnienie lek - GUTRON
    lecz nie można jego przyjmować zbyt często ponieważ jest to jedyny lek na niedociśnienie! Powiedział mi także że mogę pić krople doustne Cardiol- w aptece bez recepty ok. 4 złotych (okropny smak i zapach ale działa! )

Nie zarejestrowany
    Guest

Depresja

Witam.Ja od 14 roku życia cierpie na depresje. Wtedy jakoś nie skarżyłam się na złe ciśnienie. Od jakiegoś czasu czuje się fatalnie. Mam niskie ciśnienie, w pracy zdaża mi się zasnąc co jest strasnie kompromitujące;/, przestałam uczęszczać na zajęcia na studiach bo jak słysze jak dziadki prowadzą wykład to od razu zasypiam;/ To jest strasne mam 23 lata a czuje się jak 70 latka;/

Nie zarejestrowany
    Guest

:))

Ja również borykam się z niskim ciśnieniem i zawroty głowy nie pomaga kawa chyba uzależniłam się ale dziś w aptece Pani powiedziała mi żebym spróbowała mocnej herbaty i wiecie ze pomogło poczułam się o wiele lepiej )

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

"skutki"

Mam pyanie .. Jakie mogą być skutki niskiego ciśnienia .. ? Słyszałam że można nawet zapaść w śpiączkę . ! Czy to prawda ?!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości