+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Nie zarejestrowany
    Guest

Fe

ja miałem też kłopot z niskim ciśnieniem. każdy mówił że to nie groźne, ale jak zmęczenie brało górę podczas jazdy autem to już bieda. Przypomniałem sobie, że kiedyś mówili w tv jak człowiek jest bardzo zmęczony to znaczy brakuje mu żelaza. Już po zastosowaniu przez kilka dni zauważyłem znaczne poprawę( biorę jedną tabletkę dziennie). polecam spróbować.

Ps zażywam też od czasu do czasu magnez bo czuje jak by mi mrówki biegały po rękach po spaniu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na pewno warto badać regularnie zarówno nadciśnienie jak i niedociśnienie ponieważ takie odchyłyod normy w jedną czy drugą stronę potrafią być niiebezpieczne, bardzo dobzre działają przyprawy chili i imbir. Koniecznei jest także systematyczne uprawianie sportu no i zakupienie cisnieniomierza, bardzo dobre sa z firmy diagnosis, są dostępne w wielu aptekach stacjonarnych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie niskie ciśnienie objawiało się częstymi mroczkami, zwłaszcza kiedy zbyt szybko zmieniałam pozycję z siedzącej na stojącą. I ciągle brakowało mi energii, bardzo lubiłam wylegiwać się w łóżku i przez to traciłam strasznie dużo czasu. A aptece popytałam co mogę na to brać i babeczka poleciła mi Biovital. Myślałam, że to tonik dla starszych osób, ale jak się okazało moje myślenie było błędne, jego picie jest jak najbardziej wskazane także dla osób młodszych. Codziennie piję po jednej łyżce i w ten sposób dostarczam żelazo i całą gamę witamin. Problem minął, ciśnienie krwi jest w normie, tak samo jak poziom hemoglobiny

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja gdzieś ostatnio czytałem, że niedociśnieniowcy, jeśli nie chorują z tego powodu, mogę żyć nawet dłużej, bo są mniej narażeni np. na wylew czy coś. Jednak też trzeba się pilnować. Mnie zaczęło niepokoić to, że po pracy, a pracuję za biurkiem, wieczorami szarpały mnie nogi, a przecież nie byłem zmęczony. Okazało się, że to właśnie za skłabe krążenie było przyczyną, więc łykam maxi3venę i szarpanie minęło.

Nie zarejestrowany
    Guest
    od kilku dni biorę tabletki maxi3vena właśnie przez to, że mam słabsze ciśnienie i już wieczorami miałam tzw. ciężkie nogi. z każdym praktycznie dniej było to mocniej odczuwalne. te tabletki poprawiają krążenie, ale też wzmacniają naczynia krwionośne, bo mają w składzie ruszczyk kolczasty.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Na pewno duża aktywność fizyczna plus zdrowa dieta. Wśród leków polecany jest Candezek Combi ulotka .

Z domowych sposobow pomaga jemiola. W postaci albo ziół albo wyciągu. Preparaty z jemioły stosuje się w leczeniu m.in. miażdżycy, zaburzeń rytmu serca i nadciśnienia tętniczego. Jej dzialanie jest znane od wielu lat oraz regularne picie herbatki dobrze wpływa na organizm bo leczy bardzo wiele innych chorób, nie tylko choroby ciśnienia. Jemioła wykorzystywana jest również do łagodzenia objawów menopauzy oraz przy zaburzeniach miesiączkowania. Jemioła działa uspokajająco, reguluje ciśnienie krwi, rozszerza naczynia krwionośne, wykazuje też działanie moczopędne.
    Ostatnio edytowane przez telika ; 07-11-19 o 07:59

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości