+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi zawsze wydawało się, że kolana i stopy bolą mnie przez jakiś problem ze stawami, ale jak doszły do tego łydki to okazało się, że to przez problemy z krażeniem związane z siedzącą pracą. Teraz staram się o wiele więcej ruszać, ale wczęsniej mocno pomagały mi tabletki maxi3vena.

Nie zarejestrowany
    Guest
    znam te tabletki i rzeczywiście potrafią skutecznie pomóc, kiedy bolą stawy i kręcą nogi. tylko właśnie, nie na każdy ból pomogą, bo czasem ktoś może mieć zwyrodnienie stawów, a nie bóle od np. pracy za biurkiem. dlatego i tak warto skonsultować swoją sytuację z lekarzem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Prostym sposobem żeby pozbyć się tych bólów to będzie terapia polem magnetycznym. Sama znam i poddaję się terapii urządzeniem Biomag, bo dzięki temu mogę swobodnie się poruszać czy jeździć na rowerze i żadne bóle mnie już się nie trzymają

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też myślałam, że mam jakieś problemy ze stawami, bo kręciły mnie nogi po powrocie z pracy. Okazało się, że to nie stawy, a słabe krążenie. Moja mama miała to samo. Babcia chyba też. Teraz biorę maxi3venę na poprawę krążenia i czuję, że jest lepiej. Aż chce mi się wieczorem wyskoczyć na jogę

Nie zarejestrowany
    Guest
    bo to często można pomylić. bóle stawów często połączone są ze słabszym krążeniem i odwrotnie. zastanawiam sie, czy nie spróbować maxi3veny u siebie i męża, bo oboje pracujemy za biurkiem i już zaczynamy odczuwać pierwsze skutki długotrwałego siedzenia...
    w

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałam po pracy ciężkie nogi i bolały mnie łydki i okolice stawów. Myślałam, że to coś z reumatyzmem,ale okazało się, że to słabe krążenie. Lekarz powiedział, że wystarczy brać tabletki bez recepty maxi3vena i one rzeczywiście mi pomagają. Ból praktycznie minął. Aż chce się iść na spacer wieczorem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości