+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
    Nie zarejestrowany
    Guest

operacja

jestem po operacj stawu biodrowego moja operowana noga wydłużyła się o4 cm

Nie zarejestrowany
    Guest

Witam

WITAM
    JESTEM STUDENTKĄ UM W LUBLINIE. PISZĘ PRACĘ MGR NA TEMAT JAKOŚCI ŻYCIA PO ENDOPROTEZOPLASTYCE STAWU BIODROWEGO I BYŁABY BARDZO WDZIĘCZNA GDYBY ZECHCIELI PAŃSTWO POŚWIĘCIC KILKA MINUT I WYPEŁNIĆ MOJĄ ANONIOWĄ ANKIETĘ.PROSZĘ O KONTAKT anetaem@poczta.onet.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

ból kolan

witam, mam 25 lat i od okolo roku odczuwam bol w kolanach. kolana bola mnie sporadycznie- jeden dzien, np. przed zmiana pogody, lub kilka dni. potem bol ustepuje. boli rowniez podczas kilkugodzinnej jazdy samochodem, aczkolwiek nie zawsze. co sie dzieje?

Nie zarejestrowany
    Guest

Mr

Moja Mama czeka juz 2 lata na operacje wstawienia endoprotez stawow kolanowych. Ma 62 lata i teraz mowia jej, ze najprawdopodobniej nie dostanie tej operacji jakoze jest to w jej wieku nieoplacalne.
    Ciekawe, ze kiedy byla w sile wieku produkcyjnego nikt nie mial problemu z oplacanymi przez nia podatkami. Panstwo bralo regularnie co miesiac.
    Ale na bok polityke, bo nie po to sie tu produkuje.
    Chcialbym zapytac, czy moze ktos z czytelnikow nie wie gdzie w Polsce mozna taka operacje przeprowadzic prywatnie, bez dalszego bezcelowego oczekiwania?
    Pytajac w szpitalu gdzie maja wykonywac Mamy operacje uderzam glowa w mur milczenia...

Nie zarejestrowany
    Guest

endoproteza kolana lewego

16.01.2010 mialam robiona operacje kolana.Jestem dopiero 1m-c po operacji ale bardzo mi sie szybko kolano zagoilo. Codziennie duzo chodze juz bez laski icwicze du

Nie zarejestrowany
    Guest

Zle Cwiczenie!!!

Przyciaganie Kolan do klatki piersiowej jest bardzo niebezpiecznym cwiczeniem dla Osob z Problemem Kregoslupa!!!Takze Blednie stosowane w fizjoterapi kregoslupa!!! Nie robic tak!!

Nie zarejestrowany
    Guest

endoprotezy kolan

bardzo boli

Nie zarejestrowany
    Guest

endoproteza kolana

szukam ludzi majacych wszczepioną endoproteze stawu kolanowego, czeka mnie taka operacja za miesiac i jestem w stanie okropnej paniki, czuje sie tak zle psychicznie, ze nie wiem czy zdolam spokojnie dotrwac do tego wydarzenia. Chodzi mi o szczegolowy opis doznan po operacji. Czy uzyskac mozna pelna sprawnosc, jak szybko goi sie rana, czym mozna poprawic kondycje organizmu przed operacja. Ortopeda, ktory bedzie mi robil operacje nie za wiele ze mna chce rozmawiac. Na jak dlugo starcza taka proteza ? Odezwijcie sie mili ludzie z ENDO

Nie zarejestrowany
    Guest

blokada

mam pytanie czy bezposrednio po blokadzie odczuwa sie bardzo silny bol i ile czasu on sie utrzymuje dziekuje za odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

rehabilitacja stawów

u mnie stawy to również bolączka, szczególnie na zmiany pogody, niestety zmiany ciśnienia i temperatur powodują swoje. Staram się przyjmować leki i korzystać z zabiegów jaki przyznaje lekarz, z sanatorium jest raczej ciężko i trzeba sporo czekać, ale ostatnio natknęłam się na coś takiego jak turnus rehabilitacyjny, szukałam juz nawet samodzielnie możliwości i przyznam się, że spodobał mi się ośrodek nad morzem koło koszalina i w ustroniach morskich
    Ostatnio edytowane przez balbina1 ; 21-12-11 o 22:43

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości