+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak powstaje rak?

mam usuniętą nerkę z powodu nowotworu nikt nawet lekarz nie potrafili mi odpowiedzieć z kąd on się wzioł i dlaczego ,jak długo rósł.jego nazwa to JASNOKOMURKOWY ps. nie palę papierosów! Proszę o pomoc w tym zagadnieniu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 12:58

Nie zarejestrowany
    Guest

A to ciekawe!

Lekarz nie wie skąd się wział raK! Jak można takiemu zaufać? Robią z nas głupków. Ludzie przejrzyjcie na oczy, zacznijcie zdobywać wiedzę. To naprawdę nie jest trudne.

Nie zarejestrowany
    Guest

eef

dobze napisane -"rak mogl czuc sie bezkarny" 3 lata dla raka w izolacji wnosze

Nie zarejestrowany
    Guest

Guz nerki

moja mama ma guza lewej nerki 20cm.niedlugo ma operacje. Boje sie o nia:-(czy operacja moze sie w najgorszym wypadku nie udac?Pomozcie prosze

Nie zarejestrowany
    Guest

Do moniki

Nie martw się na zapas, operacje się udają, można też żyć bez jednej nerki, więc nie panikuj. Trzymaj się!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

do Sandry

dziękuje naprawde.Bo tak sie martwilam....

Nie zarejestrowany
    Guest

nerka

przypadkowo wykryto u mnie guz nerki- ok,3 cm. Jestem po usunięciu nerki. Hist/pat- jasnokomórkowy G0. Czy mógl już dać przerzuty?

Nie zarejestrowany
    Guest

rak jelit

U mojej mamy podejrzewają raka jelit Jestem załamana nie wiem co mam robić!! ( Nie chce jej stracić! Może ktoś wie jak można zacząć to leczyć?? Jak tak, to bardzo proszę o kontakt e-mailowy:
    papryka529@o2.pl
    Naprawdę mi na tym zależy!!

Nie zarejestrowany
    Guest

7 lat minęło...

Ja mialam 14 lat gdzy mi wykryli nowotwor zlosliwy...leczylam sie 9 miesiecy. W maju jade na kolejna kontrole.
    Mialam radio i chemioterapie
    i wiem, ze jak wszyscy inni, bylam kroliczkiem doswiadczalnym.
    I ciesze sie z tego!
    Bo zyje!
    Bo mam dla kogo zyc!
    Bo duzo sie nauczylam!

Chwilami skutki uboczne odbieraly mi checi do zycia ale medycyna potrafi to zmienic...

Nie zarejestrowany
    Guest

grom z jasnego nieba

28 lutego znalazłam "gula" nad piersią, prawie pod pachą - wcale go nie szukałam! Był, jak mi się wtedy wydawało, ogromny, bo czułam go pod trzema palcami naraz ! Po dwóch tygodniach poszłam do lekarza. Badania. Po kolejnych kilku dniach - wynik : rak inwazyjny ! ... Dzisiaj jestem już miesiąc po operacji usunięcia guza, dziesięć dni po pierwszej chemii /będą kolejne, będzie radioterapia i hormonoterapia - taki mam program leczenia/ , zaczynają mi wypadać włosy ( chemia " z grubej rury"). Samopoczucie po chemii - brak słów - ale mija tak jak i włosy odrosną -ładniejsze! Mimo G3 (bardzo złośliwy) pozostałe wyniki w miarę dobre - jeszcze się nie rozlazł - choć jeden węzeł chłonny był już w minimalnym stopniu zaatakowany i trzeba to "pogonić" chemią. Oczywiście węzły pachowe mam wycięte, ale bez nich da się żyć i NIE MA TAKIEJ OPCJI ABY TEN RAK ( w końcu mniejszy niż 2 cm) WYGRAŁ ZE MNĄ I Z LEKARZAMI ! Dajcie tylko szansę sobie i zaufajcie lekarzom ( jest wielu dobrych) - BEZ LEKARZY RAKA NIE POKONASZ !!! I jak już ten "grom z jasnego nieba" trochę przebrzmi to TRZEBA iść do lekarza, a ja nawet nie chcę myśleć, co by było gdybym zgłosiła się do lekarza miesiąc, dwa lub trzy póżniej .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości