+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czlowieku, nie lecz sie SAM

Wiesz co Barbara? Takich domoroslych "medykow", co to lecza sie sami i co najgorsze - takze innych - jest od groma; pozniej sie okazuje, ze leczac jedno, zapaskudzili drugie albo w ogole uzywali nieskutecznych specyfikow i cudow. Mozna pomstowac na lekarzy (niektorych), ale jesli na manicure nie idziesz do mechanika samochodowego, to gdy z organizmem jest cos nie tak - idz do lekarza, ON JEST OD TEGO.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lekarze w polsce czekaja tylko aby wziac lapowke a nie leczyc,

to najbardziej skorumowane srodowisko zawodowe w naszym kraju. Przykladow kazdy na pewno moze podac kilka, ale nie w tym rzecz. Dopoki lekarz nie bedzie podchodzil do swojej pracy jak kazdy inny czlowiek w tym kraju i traktowal szpital jak supermarket to o czym my w ogole mowimy.

Nie zarejestrowany
    Guest

co mi dolega

pare dni temu zauważyłam że z jednej piersi wypływa wydzielina żadnego guza nie wyczuwam..poza tym mam stany podgorączkowe 37.1 -37.4
    odczuwam duszności,ból nad piersia pod pachami i w okolicach lopatek piekacy ból...zaraz po przebudzeniu mam atak kaszlu.. a także uczucie puchnięcia szyji ...mam także anemie ..czy to możliwe że jest to rak?

Nie zarejestrowany
    Guest

nowotwór jelita grubego

w marcu ub. roku usunięto mi esicę ok. 20 cm z guzem na zewnątrz jelita o wielkości ok 8 cm. Ponoć wszystko udało się i nie muszę się leczyć tylko w terminie przeprowadzać kontrolne badania. Cieszę się bo spadło to na mnie znienacka i bardzo się bałem czym to się może skończyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

co do łapówek

mój tata choruje juz 6 lat. w maju 2004 miał wycięty kawałek jelita grubego - bo stwierdzono tak jakis "guzek". w Pszczynie łapówe brał każdy. potem jeszcze kilka operacji. przeżuty na płuca. kiedy płuca zostały oczysczone (w Bielsku, w onkologicznym - gdzie również brał każdy - i od razu było widac inny stosunek do pacjenta). w maju 2010 tata miał kolejna operacje - po niej na wypisie było wyraźnie: wątroba: zmian nie stwierdzono. wczoraj dowiedzieliśmy sie - po zrobieniu zwykłego usg - że na wątrobie są guzy na pow. 5x6x10 cm. juz teraz żaden nie chce brać w łape. lekarka tylko powiedziała - proszę załatwiac sprawy majątkowe zanim pacjent żyje. ludzie sobie tak lekarzy przyzwyczaili - ale widząc ogólną znieczulice na chorego pacjenta - trudno nie dac lekarzowi włapę, żeby choc troche ulżyc choremu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do szukaczka86

Poczytaj sobie o witaminie B17 !

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    wrocław
    zerknij na : www.pokonajraka.sos.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 12:57

niezarejestrowany
    Guest

jak powstaje rak

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Lekarz nie wie skąd się wział raK! Jak można takiemu zaufać? Robią z nas głupków. Ludzie przejrzyjcie na oczy, zacznijcie zdobywać wiedzę. To naprawdę nie jest trudne.
    Lekarze dobrze wiedza skad bierze sie rak. przynajmniej ci co studiowali przed rokiem 1995 potem zakazano witaminy B17 i zaczelo sie zniwo umieralnosci na raka.
    Ja mam takie proste pytanie do czytelnikow.
    Czy slyszeliscie zeby ktos w rzadzie umarl na raka? w polce tak jak za granica bo ja jeszcze nie umieraja na alzchaimera bo na to jeszcze nie ma 100% lekarstwa ale nie na raka

Czy slyszeliscie zeby gdzies ktos z rodziny krolewskiej umarl na raka? odpowiem - Nie nie slyszalam i tych ktorm zadaje to pytanie po chwili zastanowienia odpowiadaja nie nie slyszelismy .

Wic zadaje proste pytanie - Dlaczego tylko wybrani ktorzy nie jedza przetworzonego jedzenia i maja wlasnych lekarzy nie mocuja sie z to choroba.

Czy dlugo beda nam wmawiac ze w czasach kiedy mozna stworzyc super czlowieka - genetycznie to potrafia i sie tym chelpia to maja problem odkryc i zachamowac komorki rakowe?

To jest jeden wielki biznes a my zwykli ludzie jestesmy ich ofiarami.

Zapytajcie w aptece o witamine B17 nie lubia tych pytan bo musza milczec.
    Dlaczego nawet jablka sa zmodyfikowane i nie znajdziesz w nich pestki, dlaczego nas oklamuja ze w pestkach jest trujacy cjanek, ten cjanek jest potrzebny dla organizmu tak samo jak inne witaminy , dlaczego wyrzucaja witaminy z jedzenia i zastepuja je chemia, tego nas organizm nie toleruje wrecz truje sie bo to nie jest natura a chemia.
    Czlowiek to natura mineraly i witaminy jesli jakiejkolwiek zaczyna brakowac w organizmie to zaczynamy chorowac.

Dlaczego musimy umierac ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie ja boje sie pisac cos wiecej bo slyszalam ze mozna trafic za kraty a tego bym nie chciala dlatego szukajcie dalej odpowiedzi. Rozpacz.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał niezarejestrowany Zobacz post
    Lekarze dobrze wiedza skad bierze sie rak. przynajmniej ci co studiowali przed rokiem 1995 potem zakazano witaminy B17 i zaczelo sie zniwo umieralnosci na raka.
    Ja mam takie proste pytanie do czytelnikow.
    Czy slyszeliscie zeby ktos w rzadzie umarl na raka? w polce tak jak za granica bo ja jeszcze nie umieraja na alzchaimera bo na to jeszcze nie ma 100% lekarstwa ale nie na raka

Czy slyszeliscie zeby gdzies ktos z rodziny krolewskiej umarl na raka? odpowiem - Nie nie slyszalam i tych ktorm zadaje to pytanie po chwili zastanowienia odpowiadaja nie nie slyszelismy .

Wic zadaje proste pytanie - Dlaczego tylko wybrani ktorzy nie jedza przetworzonego jedzenia i maja wlasnych lekarzy nie mocuja sie z to choroba.

Czy dlugo beda nam wmawiac ze w czasach kiedy mozna stworzyc super czlowieka - genetycznie to potrafia i sie tym chelpia to maja problem odkryc i zachamowac komorki rakowe?

To jest jeden wielki biznes a my zwykli ludzie jestesmy ich ofiarami.

Zapytajcie w aptece o witamine B17 nie lubia tych pytan bo musza milczec.
    Dlaczego nawet jablka sa zmodyfikowane i nie znajdziesz w nich pestki, dlaczego nas oklamuja ze w pestkach jest trujacy cjanek, ten cjanek jest potrzebny dla organizmu tak samo jak inne witaminy , dlaczego wyrzucaja witaminy z jedzenia i zastepuja je chemia, tego nas organizm nie toleruje wrecz truje sie bo to nie jest natura a chemia.
    Czlowiek to natura mineraly i witaminy jesli jakiejkolwiek zaczyna brakowac w organizmie to zaczynamy chorowac.

Dlaczego musimy umierac ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie ja boje sie pisac cos wiecej bo slyszalam ze mozna trafic za kraty a tego bym nie chciala dlatego szukajcie dalej odpowiedzi. Rozpacz.
    Religa zmarł ma raka a był ministrem zdrowia. Były pojedyńcze przypadki śmierci senatora czy posła. Nie chcę mi się grzebać w poszukiwaniu nazwisk. Wielu znanych aktorów chorował lub zmarło, czyli ludzi którzy mają pieniądze na leczenie. Tak nasz styl życia ma wpływ na nasz organizm ale także geny. Może dlatego członkowie rodziny królewskiej nie chorują.

Nie zarejestrowany
    Guest
    no ale on jarał jak lokomotywa więc nie dziwne że na raka zmarł

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości