+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
    LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał attavyros Zobacz post
    moje dziecko już zaszczepione, wykupiłam cały taki pakiet obowiązkowych i dodatkowych szczepionek w prywatnej przychodni, nie rozumiem tej nagonki...
    i ile Ciebie taki pakiet kosztował? też pewnie zalezy gdzie robiłaś szczepienia no i jakie dodatkowe dobrałaś

attavyros
    Guest
    w lux medzie, no fakt, zależy co byś chciała, cena waha się od trochę mniej niż tysiaka do ponad trzech tysi z tego co pamiętam, są różne pakiety szczepionek jak portfel pozwala to dla mnie decyzja jest oczywista

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    też wychodzę z takiego założenia jak jestem w stanie sobie na coś pozwolić, to zdrowie zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu. ten Twój pakiet z dodatkowymi szczepieniami to właśnie był ten najdroższy? myślę, że warto chociaż te zalecane wziąć pod uwagę

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie mnie oceniać czy to groźne.. co do szpitala Medicover to bardzo polecam, mają specjalistyczną opiekę dla dzieci i świetne podejście do rodziców, którzy potrzebują fachowego doradztwa etc. Ten szpital jest czynny całodobowo, znajdziesz tam opiekę pediatry i chirurga dziecięcego

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    A czy przypadkiem od tego roku szczepienie na pneumokoki nie jest darmowe u dzieciaczków? Mieli wprowadzic od 1 stycznia 2017 roku obowiązkowe szczepienia na pneumokoki. A szczepionki miały być za darmo. Tak więc nie wiem czy jest sens kupowania sobie takiego pakietu.

Swoją drogą jestem zdania,ze warto jest dziecko zaszczepic jeśli macie taką możliwość. Powiklania po sczepionce są naprawdę rzadkie i mało groźne. Z kolei zakażenie pneumokokami może prowadzić do bardzo wielu nieprzyjemnosci
    http://abcpneumokokow.info.pl/
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 02-05-17 o 11:55

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości