+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
    Nie zarejestrowany
    Guest

a co jak...?

a co to może być jeśli kolka pojawia się nie po wysiłku tylko naglę i u 7 letniego chłopca?

Nie zarejestrowany
    Guest

bole

Witam.Jestem w 4 miesiacu ciazy i okropnie boli mnie w dole plecow a zwlaszcza w prawym boku.Nie poszlam do pracy ia meza nie ma.Zwijam sie z bolu i tylko martwie sie czy dziecku nic sie nie stanie.Bo co co to jest?chyba za wczesnie na kolke nerkowa?malo tego dzis przeczytalam w necie ze takie bole groza poronieniem.Po tym dopiero mi sie slabo zrobilo.Bardzo prosze o jakies rady lub wasze doswiadczenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

kamienie nerkowe w ciąży

wita mam bardzo ważne pytanie chodzi o kamienie na nerce . Byłam w szpitalu i mi to wykryto jestem w 20 tyg. ciąży będąć w szpitalu nie bolała mnie nerka więc się wypisałam na własne rządanie dzisiejszej nocy maiłam takie bóle jak bym szła do porodu. Mam Synka 2 letniego i nie mogłam już usiedzieć w szptalu wiem, że to lekkomyślne, alenie proszę o komętarze tylko o radę jak mamsię pozbyć tak wielkiego bólu ??? proszę pomóżcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

kamienie nerkowe w ciąży

proszę o odpowiedzi na emila sandrunia2509@wp.pl bŁgam

Nie zarejestrowany
    Guest

kolka nerkowa

Witam ja jestem w 22 tygodniu ciąży, dowiedziałam się o tym całkiem nie dawno. I właśnie z powodu kolki nerkowej leże w szpitalu. Dostaje kroplówki leki itd przez pierwsze 2 dni czułam sie fatalnie nie przespane noce.Wysoka gorączka bo ponad 39.Nie życzę nikomu tego.Jeśli ktoś jest w ciąży i czuje tak silny ból w okolicy nerki przeszywajcący to natychmiast idzcie do tekarza- to dla wszego dobra i przedewszystkim dziecka!

Nie zarejestrowany
    Guest

kolka nerkowa prawostronna

bedac w 34tygodniu ciazy trafilam w nocy do szpitala z ostrym bolem z prawej strony boku co promieniowalo na plecy i prawa noge . stwierdzono wodonercze prawostronne i kolke nerkowa , w dodatku doszlo zakazenie bakteria coli .8dni w szpitalu antybiotyki , pojawila sie wysoka goraczka od 38,5 do 39,3 stopnia c , niestety musiano zalozyc cewnik JJ potocznie dja od cewki do nerki prawej , niestety jest dyskomfort uczucie pelnego pecherza czeste bolesci przy oddawaniu moczu i bole w podbrzuszu , do konca ciazy jestem na furaginie a zdiety jj bede miec dopiero po pologu, zalecam pic bARDZO DUZO WODY nie sokow , to bardzo powazna sprawa wiec z tym od razu do szpitala trzeba jechac

Nie zarejestrowany
    Guest

cewnik jj

I mnie też niestety to spotkało. Właśnie wróciłam ze szpitala gdzie miałam założony cewnik jj. Jestem teraz w 22-gim tygodniu ciąży. Podczas zabiegu lekarze znaleźli u mnie kamień, którego nie wykazało usg i próbowali go usunąć, ale się nie udało. W związku z tym, że ten cewnik może być tylko kilka tygodni w nerce już mam ustalony termin kiedy wymienią mi cewnik na nowy. Podczas zabiegu miałam znieczulenie, więc od pasa w dół prawie nic nie czułam ( i to całe szczęście bo najpierw lekarze chcieli mi przeprowadzić tą operację na żywca - nie wiem jak bym to wytrzymała). Poleżałam jeden dzień w szpitalu ze zwykłym cewnikiem. Dziś rano mi go wyjęli i niestety też boli i piecze przy siusianiu, ale mam nadzieję, że to przejdzie.

Nie zarejestrowany
    Guest

bol

Ja wlasnie w tej chwili to przechodze. Bol jest nie do zniesienia. Czuje sie jak bym mial zaraz umrzec....

Nie zarejestrowany
    Guest

kolka nerkowa

Witam,
    Ja jestem w 27 tyg. ciąży. Wczoraj w nocy dopadła mnie uciążliwa kolka. Długo nie mogłam zasnąć, bo ból w prawym boku nie ustępował i zastanawiałam się już czy nie jechać z mężem na pogotowie, ale ustąpiło. Parę dni wcześniej też mnie to spotkało... Nie wiem co mam na ten temat myśleć, bo być może to nie jest kolka nerkowa, tylko ucisk macicy na nerkę, ale z drugiej strony obawiam się że to pierwsze, że to właśnie kolka, bo 3 lata temu, w wieku 18-stu lat miałam zabieg w którym usuwano mi kamienia z nerki (bardzo się wtedy wycierpiałam), i istnieje prawdopodobieństwo, ze to się powtórzy, tym bardziej że jestem w ciąży... Martwię się o maleństwo...

Nie zarejestrowany
    Guest

kolka nerkowa

Właśnie zakończyłam tygodniowy pobyt w szpitalu. Trafiłam tam w środku nocy z przejmującym bólem w prawym boku, promieniującym na plecy i podbrzusze. Przez tydzień przyjmowałam kroplówki z magnezem i antybiotyki. Dziewczyny - nie lekceważcie w ciąży nawet najprostszych objawów - kolka nerkowa może być przyczyną skurczów prowadzących do wcześniejszego porodu. Ja najadłam się tego strachu i żałuję, żę nie zwróciłam się do lekarza, kiedy pojawiły się już pierwsze objawy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości