+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 168 z 168
    Jennny
    Guest
    Ja na pierwsze objawy przeziębienia od jakiegoś czasu stosuje Pelafen. U mnie te tabletki sprawdzają się super.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Herbata z miodem i cytryną

Misia77
    Guest

Pelargonia!

Polecam zapoznać się z właściwościami pelargonii afrykańskiej. Ma ogromną ilość składników aktywnych, które świetnie działają na pierwsze objawy przeziębienia. W moim przypadku, jak tylko czuję pierwsze objawy, zażywam Pelafen i choroba definitywnie przestaje się rozwijać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Sambucol jest świetny i oparty na starym domowym sposobie na przeziębienie, czyli syropie z czarnego bzu. Samucol tez się na nim opiera. Dla mnie to bardzo skuteczna i wygodna metoda. Biorę profilaktycznie i zauważyłam, że trudniej się przeziębić.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Po pierwsze leki o działaniu przeciwzapalnym, które uderzą w infekcję. Na katar żelowy oxalin, który bardzo skutecznie uwalnia nos od okropnej wydzieliny. Za kilka dni dziecko będzie zdrowe i nie będzie śladu po infekcji.

Norek
    Guest

Trzeba się wygrzać

Jeśli przeziębienie jest już dość*mocno zaawansowane, to ja zostaję na dwa dni w domu. Wygrzewam się, piję gorącą herbatę z miodem i malinami, ale przy pierwszych objawach zawsze stosuję tabletki Pelafen. Mają naturalny skład i są skuteczne.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wczoraj oxalin kupiłam dziecku na katar. Widzę, że go rozkłada na dobre i jeśli w porę nie zatrzymamy infekcji to będzie kolejny tydzień siedział w domu. Robię mu nawet grzanki smarowane czosnkiem i robiłam kompot z malin i czarnego bzu. Do tego lek przeciwzapalny.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Pulchna
    Mikstura mojego mężą to miód, czosnek rozgnieciony i do tego mleko - smakuje i pachnie paskudnie ale pomaga. Dodatkowo polecam active flora baby.Krople przeznaczone są do stosowania celem zwiększenia ilości pożytecznych bakterii w przewodzie pokarmowym.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości