+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 171
    Nie zarejestrowany
    Guest

Przeziębienie i katar

Moim dzieciom robię inchalacje z jodyny. Do półlitrowego garczka wlewam wodę stawiam na najmniejszy płomień i wlewam pół buteleczki jodyny. Gdy woda zrobi się jasna wlewam resztę. Taką kurację stosuję też przy zapaleniu oskrzeli i płuc.Bardzo fajnie oczyszcza się nosek i cała rodzina kożysta,bo moje dzieci chorują parami. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

katarek

Mam córeczkę w wieku 2 latek na katar daję jej Nasivin ale nie wiem co mam podawać jej do picia żeby ją wzmocnić daje jej Cebion ale nie wiem czy to wystarczy co mi radzicie

Nie zarejestrowany
    Guest

nurofen na goraczke

Moim zdaniem na goraczke najlepszy jest nufofen dla dzieci nie tylko dobrze smakuje ale tez szybko dziala, stosuje go od 3 -mc zycia mojej coreczki obecnie ma 3 latka naprawde polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

oklepywanie

Oklepywanie na katar pomaga , i jak to sie robi.

Nie zarejestrowany
    Guest

.....

ja dla swoich corek stosuje efferalgan jest super polecan na katar masc majerankowa pomaga w oddychaniu

Nie zarejestrowany
    Guest

....

malinowy sok super rozgrzewa herbatka z miodem i duza iloscia cytryny suuuper polecam zwlaszcza w okresie zwiekszonej zachorowalnosci

Nie zarejestrowany
    Guest

wyjazd z przeziębionym dzieckiem

Jutro mieliśmy jechać na tydzień w góry, a dzisiaj nasz 20-miesięczny synek obudził się z temperaturą (37.9). Oprócz temperatury nie ma innych objawów. Generalnie zobaczymy co dzisiaj lekarka powie, ale jestem ciekawa, czy ktoś obecny na forum wyjechał na urlop z przeziębionym dzieckiem?

Nie zarejestrowany
    Guest

Euphorbium

Moim dzieciom pomagają inhalacje i Euphorbium compositum s. Szybko i skutecznie leczą katar i nie podrażniają śluzówki nosa, tylko ładnie ją regenerują. Poza pomocna jest także maść majerankowa.

Nie zarejestrowany
    Guest

dobry na katar

Tylko i wyłącznie euphorbium, rewelacyjnie nawilża, katar znika ekspresowo i nie pojawia sie z nie nacka za parę dni ze zdwojona siłą. Leczy a nie maskuje katar - wie o tym nie tylko mój syn, ale i mój mąż :-) Obaj po katarku

Nie zarejestrowany
    Guest

dla alergika

Właśnie nadszedł okres pylenia brzozy, znowu chodzę zasmarkana i zapłakana, i jako alergiczka jest to pierwszy tak fajny preparat wspomagający, zmniejsza lejący się katar i sprawia że nochal tak nie piecze.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości