+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dokuczliwa opryszczka wargowa

Dobrym sposobem na zimno,który stosuje i w 100% dziala jest przykładanie lodu lub czegos zamrożonego w miejsce pojawienia sie "zimna". Najlepiej przykładać zanim jeszcze sie pojawi,gdy zaczynamy czuć np swędzenie,wtedy unikniemy "zimna" Jak to robić: Przykładamy np kostke lodu i trzymamy ją ok 30sek. Należy kilkakrotnie powtórzyc i po kłopocie

Nie zarejestrowany
    Guest

prawda??

W mojej rodzinie wszyscy mają opryszczke ale nie mama !
    Nigdy nie miała! A mamy przeciez te same ręczniki, pijemy z tych samych kubków!
    Gdzie tu sprawiedliwość?
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka

miałam w życiu tylko 1 partnera,który jest moim mężem.Znamy się od dziecka ,a zaczęliśmy chodzić ze sobą jak mieliśmy po 16 lat5. czy jest możliwe ,abym opryszczką mogła się zarazić w inny sposób niż przez kontakt seksualny? ponieważ mąż twierdzi,że nigdy nie miał kontaktu z inna kobietą.

Nie zarejestrowany
    Guest

półpasiec

Od prawie 5 lat walczę z wirusem półpaśca,który atakuje mnie co miesiąc.Nie pomagają żadne leki.Jak mam z tym życ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Opryszczka drog rodnych czyli herpes genitalis/odp dla alicji

Tylko i wylacznie przez kontakt seksualny mozna zaradzic sie opryszka, maz zarazil mnie gdy bylam w ciazy co grozilo slepota naszemu dziecku dlatego porod byl przez ciecie.Niestety ten "parch" nigdy juz nie opusci naszego organizmu, trzeba z tym zyc. Mnie wielka ulge przynosi bezposrednie smarowanie witamina E, swiezo wycisniety sok z aloesu a nawet oklady z awokado prosze sie nie smiac, trzeba rowniez jesc awokado bo tego herpes b nie lubi.Powodzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka wargowa

ja miewam opryszczki pod wczesnych lat szkolnych, nie mniej niz raz na miesiac !!! stosowałam juz wszystkie kremy, ale nic nie pomaga, 3 mam kciuki za udane wynalezienie szczepionki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Opryszczka na pośladku.

Ja niedawno dostałam opryszczke na pośladku.Byłam z tym u lekarza żeby potwierdził czy to nie półpasiec ale nie.Chciałam się zapytać czy moge kogoś tym zarazić??? POMUŻCIE ! ! ! ! ! ! !

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do miki

A lekarz potwierdził, że to opryszczka? Jeśli tak to możesz zarazić, dopóty dopóki pryszcze nie zaczną wysychać. Niestety.

Nie zarejestrowany
    Guest

op

opryszczka to choroba zaraźliwa?

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka

e obrzydliwy,ale skuteczny zwyczajna woskowina uszna.biore pa leczke kosmetyczną wkladam do ucha i smaruję tym usta/ miejsce chore/ 2 dni i po klopocie/meczylo mnie 50 lat/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości