+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
    Nie zarejestrowany
    Guest

Szkoda, że wcześniej nie weszłam na tą stronę

Dzięki Waszym informacjom wiem trochę więcej, ale ta paskudna opryszczka tak mi daje do wiwatu, że nie mam wyjścia -i pójdę do lekarza. Może zapisze mi jakiś lek antywirusowy, lub przepisze maść wysuszającą

Nie zarejestrowany
    Guest

Mój sposób na opryszczkę

Ja stosuję żel stomatologiczny Sachol, jak tylko zaczyna się pojawiać. Nawet jeśli już się pojawiły pęcherzyki, to bardzo łatwo można je nim wysuszyć. Trzeba smarować kilka razy dziennie. Działa szybciej niż Zovirax.

Nie zarejestrowany
    Guest

pierwszy raz

Blagam własnie mam pierwszy w zyciu atak opryszczki - powiedzcie jaka jest szansa ze to bedzie ostatni atak w zyciu...

Wy juz rozmowy z dermatologami macie za soba, na pewno cos wiecie na ten temat...

Nie zarejestrowany
    Guest

nie tak zle

Czytalam ze w 60-80% przypafkow op pierwszym ataku nie ma juz zadnego

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja, gdy tylko poczuję pierwsze swędzenie naklejam plasterek Herpatch i to już zapobiega pojawieniu się bąbla, poza tym nie roznosze już tego wirusa dookola. Fajne jest w tych plasterkach to, że się same rozpuszają

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dzięki za info Paula, też kupiłam te plasterki, chociaż wcześniej używałam Compeed, ale to , że się same rozpuszczają to jest duży plus. No i bardzo ładnie i szybko goją.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Te plasterki Herpatch są bardzo fajne bo szybko goją i nie trzeba podrazniać rany odklejaniem bo one po jakimś czasie się same rozpuszczają. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Te plasterki Herpatch są super bo same się rozpuszczają, działają bardzo szybko bo mnie pomogły 3 i po opryszczce nie było sladu. Polecam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar malinka83
    Mieszka w
    Piła
    Ja używam maści albo plasterków Compeed. Ale osobiście bardziej działa na mnie maść Hascovir. Uważam że lepsza niż Zovirax. A i cenowo bardziej przystępny

TolkaZ
    Guest

Opryszczka - lek antywirusowy

Moim zdaniem nie ma nic skuteczniejszego na opryszczkę, niż lek przeciwwirusowy w tabletkach. Kiedyś próbowałam różnych sposobów walki z opryszczką, ale dopiero, jak lekarz przepisał mi te tabletki, to choroba przestała się tak często pojawiać. Nie można bagatelizowac opryszczki, bo jej wirus potrafi być czasem naprawdę groźny. Zobaczcie sobie tutaj, można przeczytać wiele ciekawych rzeczy o opryszczce: http://bezopryszczki.pl/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości