+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Zgadzam się w 100 %, że leki to tzw "zło łatwo dostępne" . ja swego czasu musiałem na moje bóle brałem ich bardzo dużo aż w końcu wylądowałem w szpitalu i od tej pory zacząłem ufac medycynie naturalnej. ostatnio kolega namówił mnie na zakup rezonatora biofotonowego, podobno działa właśnie w podobny sposób jak techniki z medycyny alternatywnej przywracając ogólna harmonie organizmu. No zobaczymy, póki co mam same pozytywne oponie na jego temat od użytkowników.

Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Spróbuj takiego żelu Biofreeze, mi pomaga w różnego rodzaju bólach mięśni i stawów, od niedawna jest on dostępny w Polsce np tu: www.biofreez.com.pl , działa na zasadzie krioterapii rewelacja !!! Mojej mamie pomógł nawet na bóle reumatyczne. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na bóle stawów polecam terapię światłem. Choć początkowo, jak większość ludzi byłam sceptycznie nastawiona do takich "wynalazków" przekonał mnie do nich mój fizjoterapeuta. Zaoferował mi kilka zabiegów za pomocą rezonatora biofotonowego BV Harmonic i z zadowoleniem stwierdziłam, że bóle znacznie się zmniejszyły. Kontynuowałam leczenie jeszcze przez jakiś czas, a stawy zupełnie przestały mi dokuczać.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Witam trafiłem do lekarza kilka dni temu, na wizytę u reumatologa na nfz trzeba czekać miesiąć jedna z pielęgniarek poleciła mi https://recepcjamedyczna.pl/jforum/reumatolog stwierdzono sjogrena,u mnie charakteryzuje sie obrzękiem slinianek ,suche oczy ,ogólne osłabienie organizmu,może ma ktoś te same dolegiwosci i ma jakiś wspaniały lek? niestey leki przeciwzapalne czy sterydy mi nie pomagają!jest jeszcze gorzej wiec niemam jakwalczyć z tą chorobą!!!dzieki pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-07-13 o 13:58

Nie zarejestrowany
    Guest

pozdrawiam

Pisz olek794@wp.pl psełdo lekarze mówili cierpienie kłamstwo Bóg zioła opowiem o moim przypadku chodzę

Nie zarejestrowany
    Guest

spróbowałem jest super

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Myślę, że lepiej nie truć się lekami , a raczej oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Najskuteczniejsza terapi, to wspomożenie organizmu w walce z chorobą poprzez odpowiednią dietę, oczyszczenie jelit i surowe (głównie) odżywianie. Leki dają szeroką skalę skutków ubocznych i cudownego leku się nie znajdzie. Intensywny ruch - gimnastyka,joga itp, to najlepszy sosób leczenia = zdrowe odżywianie bez produktów zwierzęcych. Organizm ma niesamowite możliwości samoregeneracji.Nie trujmy go zatem, ale wspomóżmy zdrową dietą uzupełniającą szybko w mikroelementy i witaminy, których najwięcej jest w owocach, ziarnach i warzywach. Dużo zieleniny (kwas foliowy) - posiadającej związki odtruwające.
    Ciężko jest to wszystko wprowadzić w życie ale dołączyłem do tego zioła i jest kosmos żadnych lekarstw nie jest idealnie ale jestem zadowolony

Nie zarejestrowany
    Guest

suche oczy

Cytat Napisał piotr_s Zobacz post
    Witam trafiłem do lekarza kilka dni temu, na wizytę u reumatologa na nfz trzeba czekać miesiąć jedna z pielęgniarek poleciła mi https://recepcjamedyczna.pl/jforum/reumatolog stwierdzono sjogrena,u mnie charakteryzuje sie obrzękiem slinianek ,suche oczy ,ogólne osłabienie organizmu,może ma ktoś te same dolegiwosci i ma jakiś wspaniały lek? niestey leki przeciwzapalne czy sterydy mi nie pomagają!jest jeszcze gorzej wiec niemam jakwalczyć z tą chorobą!!!dzieki pozdrawiam
    Witam, mnie bardzo pomogly probiotyki- zaczelam je brac na grzybice a przy okazjii pozbylam sie suchych oczu. Teraz raz dziennie lykam kapsulke i jest OK. Niestety nie pomaga na reumatyzm.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przeczytałam dużo wpisów na tym i innych forach, nie znalazłam odpowiedzi stąd, moje pytanie. Moja mama cierpi na reumatologiczne zapalenie stawów. Lekarz polecił jej ]leczenie biologiczne warszawa . Dostała nawet skierowanie na kwalifikacje, bo podobno nie wszyscy z tego programu mogą skorzystać. Czy ktoś w Was się z tym zetknął? Czy ktoś przechodził taką kwalifikację?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:50

hubinak
    Guest
    Co prawda na sam rzs nie pomoże, ale na staw który się zniszczył i boli to pomaga taka nowa metoda leczenia osoczem bogatopłytkowym. W Krakowie wiem, że stosuje ją dr Więcek. Słyszałem, że są bardzo dobre efekty jeśli chodzi i o ból i o możliwość ruszania stawem. Warto zainteresować się i dowiedzieć więcej u źródła. zostawiam w raie czego kontakt do tego lekarza praktyka.info.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:48

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości