+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

Worki do stomi

Dzień dobry posiadam bardzo dużo worków do stomi jak i płytek , zgromadzone przez mojego dziadka niestety on już tego nie użyje nowe zapakowane za worek chciałbym 2zl bądź mniej jeśli większość ktoś by kupił proszę o kontakt 606379614

Nie zarejestrowany
    Guest

Worki do stomi

Dzień dobry posiadam bardzo dużo worków do stomi jak i płytek , zgromadzone przez mojego dziadka niestety on już tego nie użyje nowe zapakowane za worek chciałbym 2zl bądź mniej jeśli większość ktoś by kupił proszę o kontakt 606370614

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moja mama ma stomię. Miała 4 operacje. Po pierwszej stomia się zapadła i trzeba było wyłonić ja na nowo. Podczas drugiego zabiegu załapała bakterię. Potem jeszcze dwie naprawcze, ale i tak nie wiele jej pomogło. Martwica skóry, stany zapalne to przez ostatnie dwa lata codzienne problemy! Dopiero w ostatnim czasie większość ran się zagoiła, ale to nie koniec atrakcji, bo ostatnio stwierdzono u niej przepuchlinę​ okołostomijną. Jedyny sposób leczenia tego problemu to operacja. Zanim jednak podda się operacji to musi schudnąć 12 kilogramów. Problem w tym że ona nie może jeść warzyw i owoców oraz kasz. Po tych produktach ma rozwolnienie i ciągle odklejają się jej woreczki, a przez to nie może iść na spacer czy zacząć ćwiczyć. Pomóżcie, co zrobić i jaką dietę zastosować? Jak sobie radzić z takimi problemami?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości