+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    Nie zarejestrowany
    Guest

Worki do stomi

Dzień dobry posiadam bardzo dużo worków do stomi jak i płytek , zgromadzone przez mojego dziadka niestety on już tego nie użyje nowe zapakowane za worek chciałbym 2zl bądź mniej jeśli większość ktoś by kupił proszę o kontakt 606379614

Nie zarejestrowany
    Guest

Worki do stomi

Dzień dobry posiadam bardzo dużo worków do stomi jak i płytek , zgromadzone przez mojego dziadka niestety on już tego nie użyje nowe zapakowane za worek chciałbym 2zl bądź mniej jeśli większość ktoś by kupił proszę o kontakt 606370614

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moja mama ma stomię. Miała 4 operacje. Po pierwszej stomia się zapadła i trzeba było wyłonić ja na nowo. Podczas drugiego zabiegu załapała bakterię. Potem jeszcze dwie naprawcze, ale i tak nie wiele jej pomogło. Martwica skóry, stany zapalne to przez ostatnie dwa lata codzienne problemy! Dopiero w ostatnim czasie większość ran się zagoiła, ale to nie koniec atrakcji, bo ostatnio stwierdzono u niej przepuchlinę​ okołostomijną. Jedyny sposób leczenia tego problemu to operacja. Zanim jednak podda się operacji to musi schudnąć 12 kilogramów. Problem w tym że ona nie może jeść warzyw i owoców oraz kasz. Po tych produktach ma rozwolnienie i ciągle odklejają się jej woreczki, a przez to nie może iść na spacer czy zacząć ćwiczyć. Pomóżcie, co zrobić i jaką dietę zastosować? Jak sobie radzić z takimi problemami?

Nie zarejestrowany
    Guest

Nowotwór odbytnicy

Witam u mojego taty 61 lat wykryto guza odbytnicy , nowotwor złośliwy G2 w opisie wykryto guz płożący sie do 10 cm obejmuje 2/3 obwodu odbytnicy , nie ma zadnych innych ognisk , ma zaplanowana operacje na 13 lipca , wczesniej 29 maj 5 dni radioterapi ,wiadomo tata jest załamany , dotąd aktywny fizycznie jak i zawodowo , nie dopuszcza mysli ze nie wroci do pracy , ile trwa rekonwalescencja to takiej operacji ,wiadomo każdy przypadek jest inny ,mam nadzieje ze z Bożą pomoca moj tata wróci do zdrowia , dziekuje za odpowiedz i zrozumienie , wszystkim chorym życze wiele wytrwałości i szybkieko powrotu do zdrowia.

krysia29
    Guest

stomia

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    bede miała operacje w piatek co mnie czeka
    hey ja mialam operacje 6 lat temu na to i uwierz mi ze obudzilam sie bardziej szczesliwsza niz kiedy kolwiek nie powinnas sie bac bedziesz spala na poczatku wiadomo rany szwy bule itp ale przejdzie ale potem satysfakcja ze juz po jest najlepsza trzeba myslec pozytywnie i sie nie zalamywac bede trzymac kciuki pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości