+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    a mi dziąsła czasami puchną i wtedy bolą. Jest to uciążliwe, nie mogę się na niczym innym skupić wowczas. Nie wiem od czego...nie krwawią przy tym. Możecie coś poradzić?
    Mi znajoma aptekarka kazała kupić apidentic. I naprawdę pomogło, w zasadzie dziąsła przestały boleć i nie krwawia rano przy myciu. Dobrze, że to zaczęlam brać, byłam potem u dentystki i się zdziwiła, że jest tak dobrze, super sprawa.

Nie zarejestrowany
    Guest

Apidentic :)

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mi znajoma aptekarka kazała kupić apidentic. I naprawdę pomogło, w zasadzie dziąsła przestały boleć i nie krwawia rano przy myciu. Dobrze, że to zaczęlam brać, byłam potem u dentystki i się zdziwiła, że jest tak dobrze, super sprawa.
    Ja żuję Aidentic już od jakiegoś czasu i też jestem zadowolona. Polecam

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Pomóc może też zmiana szczoteczki na delikatniejszą (chyba najbardziej miękka to w tym momencie Curaprox - mi dzięki niej przestały krwawić dziąsła praktycznie w ciągu tygodnia).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-15 o 15:45 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest

Paradontoza

Idź jak najszybciej do lekarza dobrego stomatologa. Umów się przez ranking.abcZdrowie.pl ja miałam ten sam problem i mam paradontoze, teraz wydaje kupę kasy na zabiegi laserowe i inne żeby zęby ratować. A usuwanie kamienia nie boli.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto usuwać kamień i ogólnie dbać o swoje zęby dla własnego zdrowia. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to wybierzcie się do przychodni stomatologicznej Dental. Tam zadbają o wasze zęby zanim będzie za późno.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Niestety miałam problemy, które sprawiły, że trafiłam na fotel do periodontologa w klinice DENT SM . Na szczęście w porę otrzymałam fachową pomoc. Niestety mogłoby się to skończyć w moim przypadku nawet utratą zębów, choć objawy były na pozór subtelne. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie trafiać na fotel dentystyczny i robić przegląd pod okiem czujnego stomatologa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-04-19 o 21:48

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości