+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76
    Nie zarejestrowany
    Guest

Sanity Simple

Z moich doświadczeń z inhalatorami to bym doradzał Sanity Simple. Jest prosty, tani, ale jednak inhaluje porządnie. Lek tutaj jest dopasowywany pod kątem konkretnej terapii. Można sobie cząstkę leku ustalić na taką, która dotrze tylko do gardła, ale też na taką która aż do płuc zejdzie. Sam kompresor nie chodzi głośno, to na pewno było dla mnie największe zaskoczenie w tym aparacie, bo spodziewałam się większego hałasu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie lubię inhalacji, efekt dają krótki i tyle z tym zabawy, chyba za mało cierpliwa do tego jestem, zresztą moje dzieciaki też ciężko usadzić na chwilę z inhalaatorem bo ciągle gdzieś pędzą, dorbze że choć nozitix dają sobie szybko zapiskać, fajnie działa i nie spływa do gardła, nie muszę się martwić ze się zakrztuszą, mam zawasze w apteczce bo okdąd zaczeliśmy przygodę z przedszkolem to jest wesoło i chorowanie co chwilę

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Oferta jest na pewno różnorodna są bardziej inhalatory dla dzieci i też bardziej dla dorosłych robione. Ja mam taki można powiedzieć dla każdego, bardzo uniwersalny ale skuteczny. Model Sanity Simple polskiej firmy swoją drogą. Szybko pracuje, niski poziom dB jest także nie męczy taka inhalacja.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Katar nie leczony trwa tydzień, a leczony 7 dni ;p Nie ma chyba na niego dobrego sposobu

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Poznań
    Jak tylko katar się zaczyna, najlepiej momentalnie zaaplikować krople do nosa.

Michał99999
    Guest

NA mnie działą jeden lek

Na mnie działa jeden lek. Przez lata na katar nie bralem nic, ale czasami potrzebuje czegoś silniejszego. Kiedyś znajoma mi poleciła Cirrus
    tomipomaga.pl/lek:cirrus

Naprawdę polecam. Jest to silny lek i działa po chwili

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości