+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96
    LUBIĘ FORUM Avatar natulinka
    To jak nie możecie kropli to spróbujcie xylorin w aerozolu, po co się tak męczyć skoro można pozbyć się kataru w dwa dni. No i xylorin nie wysusza śluzówki a to ważne jest.

Elka33
    Guest
    Moim sprawdzonym sposobem na katar są inhalacje. Znajomy lekarz polecił mi kiedyś zakup inhalatora, bo często dopadały mnie tego typu dolegliwości. Od tamtego czasu jak ręką odjął. Stosuję inhalacje zapobiegawczo i na prawdę jest o niebo lepiej. Polecam inhalator z Microlife, ja posiadam ten: https://sklep.chde.pl/choroby-pluc/24,microlife-inhalator-pneumatyczno-tlokowy-neb-10-a-2-w-1.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-11-13 o 14:50

hella5
    Guest

Katar

A mi właśnie tylko krople czy aerozol pomaga, dobry jest ten xylorin, na zatkany nos jest super. Wda morska w przeciwieństwie do aerozolu nie odetka nosa, ale nawilża śluzówkę.

limmka
    Guest

katar

Woda morska nie odetka nosa kiedy śluzówka jest spuchnięta. Na mnie przynajmniej tak nie działa, muszę psiuknąć aerozolem i dopiero wtedy szybciutko odtyka mi się nos.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar cathy
    Mieszka w
    Katowice
    Też trułam dzieci i siebie wyżej wymienioną chemią. Proszę spróbować Aktywatora (aloes+alantoina) FLP, dwie-trzy krople, do tego posmarować zatoki maścią rogrzewającą i ropny katar ustępuje po dwóch-trzech dniach, a ulga jest niemal natychmiastowa. Oczywiście należy regularnie pić aloes stabilizowany (każdy inny jest pozbawiony cennych wartości) i brać minerały. Polecam! Ja stosuję, podaję moim dzieciom i nie chorują-choć zawsze o tej porze roku latałam po lekarzach! POLECAM!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar cathy
    Mieszka w
    Katowice

Zatoki

MASZ CHORE ZATOKI? NIE RADZISZ SOBIE Z POTWORNYM BÓLEM I INNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI?
    Tylko naturalny antybiotyk, czyli alkaloidy zawarte w czosnku i tymianku, olejki aromatyczne zawarte w czosnku i tymianku mają silne właściwości bakteriobójcze i zdolność docierania do zatok.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-01-14 o 12:45
    K.SP.
    cathy07@op.pl
    fb: Cathy SP

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Ja słyszałam, że dobrze jest wąchać coś miętowego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    chorobę te najlepiej wyleżeć, i wspomagać się jakimiś ferweksami, apapem bądź wcześniej wspomnianą tabaką

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Trzeba zacząc od tego, że katar to czyszczenie organizmu z toksyn. Katar pojawia się z różnych przyczyn, lecz najczęściej jest następstwem choroby infekcyjnej. Nie trzeba go leczyc. Po tygodniu sam minie. Leczenie kataru, to zamiatanie pod dywan.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Mi na katar nie pomagają żadne krople, a jedynie ziołowe "parówki" to łagodzi jego objawy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości