+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Nie zarejestrowany
    Guest

Opryszczka - objawy i leczenie

U mnie niestety "opryszczka usadaowiła się" w oku, na rogówce. Choruję już po raz trzeci. Poprzednio, dwa lata temu, uaktywniła się właśnie po opalaniu (chorowałam wtedy pół roku), a obecnie po przepracowaniu i stresie. Już wiem, że muszę bardzo uważać. W razie "znajomych dolegliwości" (tzw. piasek w oku, zaczerwienienie i łzawienie) konieczna wizyta u okulisty i szybkie leczenie. Okopieństwo. Nie życzę nikomu.

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka

u mnie pojawiła się na wardze i też nie jest to miłe uczucie.to już drugi raz w tym miesiącu, a dopiero dzisiaj na pogotowiu to rozpoznali. wcześniej na chybi trafił dali mi zastrzyk

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka

U mnie ujawnia sie w roznych czesciach twarzy.2 razy kolo brwi ,2 razy na nosie kolo oka i oczywiscie warga.Mam serdecznie dosc bo gdy tylko jedna sie zagoji kolejna sie robi w innym miejscu,obecnie sie robi na dolnej wardze a jeszcze mam blizne po poprzedniej pod warga.WYKONCZY MNIE ONA!

Nie zarejestrowany
    Guest

oprycha

a ja mam "je" odkad pamiętam. gdy byłam mała ok 7lat robiły sie na dłoni, palcach. teraz już robią sie "tylko" w okolicach twarzy. obecnie mam na nosie, i trzy pod nosem. Co mnie najbardziej denerwuje to to , że ludzie którzy nie mają zimn zupełnie nie rozumieją że to może boleć np. Albo w pracy.... pracuje w mcdonalds i kierowniczka nic nie widzi złego bym przychodziła do pracy...ale ja nie chciałabym od nikogo z czymś takim dostać jedzenia... kiedyś także ktoś podrzucił mi pomysł..... wyciśnij to (jak krostkę) .....myśle że nie trzeba nawet tego komentować. Chetnie poddałabym się jakimś eksperymentom, badaniom które miałyby na celu szybkie leczenie albo wyleczenie bo jest to strasznie uciazliwe. a Wam wyżej wpisanym współczuje oczywiście tak samo jak sobie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie trzeba miec wyniki,aby stwierdzic,ze ne ma sie opryszczki

Zrobiłam badania,ale lekarz nie powiedział,czy ma ją,czy nie

Nie zarejestrowany
    Guest

okropna oprycha ;/

ja rozwiez mam opryszczke tyle ze taka, iz wyszla mi na samym srodku gornej wargi przez co cala wrga spuchla i wygladam jak potwor

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka to jak klontwa

ja od paru lat miewam opryszki od casu do czasu ale dopiero nie dawno dowiedzialam sie jaka ona niebezpieczna ja zawsze myslalam ze to z wiatru albo z zimna ewentualnie ze slonca ale dlaczego ja ja mialam a np. kolezankai nie a tez sie opalaja itd. ? zeczywiscie miewam zawroty glowy i lzawia mi oczy itp. w tym roku mialam ja juz 3 razy na koniec 2008 urodzilam coreczke jestem ciagle przemeczona i podatna na stres tym samym na opryszczke. kiedy chcialam zaszczepic 3 miesieczna coreczke p.dr przelozyla szczepienie przez moja opryszczke dalo mi to duzo do myslenia zaczelam sukac w necie a tu prosze takie nie mile wiesci. koniecznie i jaknajpredzej pujde z nia do lekarza ! pozdrawiam wszystkie panie z podobnym problemem i nie bagatelizujcie tego : )

Nie zarejestrowany
    Guest

herpes ponownie atakuje

Ja boryka się z opryszczką od najmłodszych lat a jestem już sporo po 30. Pamiętam się wysmarowaną piochtaniną- usta fioletowe jak fiołki. Miewam ją tak często ,że powinnam się z nią zaprzyjaźnić. Czasem przy dużych i częstych wykwitach biorę hewiran w tabletkach i to na jakiś czas usypia to paskudztwo

Nie zarejestrowany
    Guest

wysypało mnie tak potwornie że musze teraz siedzieć w domu

wysypało mnie tak potwornie że musze teraz siedzieć w domu conajmiej przez tydzień ,a ból taki że nie wyróbka wyglądam jak szrek przez tą opryche nienawidze tego paskudztwa .

Nie zarejestrowany
    Guest

opryszczka na innych cześciach ciała?

zrobiła mi się na środku prawej ręki, jakieś 10 cm nad dłonią - boli i swędzi i mam podeszłe wodą pęcherzyki... mam z tym iść do lekarza??...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości