+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie zarejestrowany
    Guest

wynik

zrobiłam badanie cea i mam 0.687ng/ml i co dalej w laboratorium powiedziano że w normie ale ja się boję a do lekarza dopiero po nowym roku

Nie zarejestrowany
    Guest

odczyt

W dniu dzisiejszym odebrałam wyniki : CEA 4.2 ng/ml, Ca 125 11.9 U/ml.Proszę o pomoc w odczytaniu wyników,

Nie zarejestrowany
    Guest

jaka norma

Jaka jest prawidłowa wartość cea? Prosę o odpowiedż.

Nie zarejestrowany
    Guest

Proszę o pomoc

Mam podważszony morker piersi po zabiegu usunięcia gózka do wysokości 39.Co to oznacza

Nie zarejestrowany
    Guest

rak piersi

usunięta pierś prawa rok temu od grudnia bóle kręgosłupa jak siedze i leże nic nie boli ajak chodze to straszny ból miałam badania krwi CA 170 co to znaczy i co to znaczy w opisie kręgosłupa meta

Nie zarejestrowany
    Guest

wątroba

odebrałam wynik Alfa-fetoproteina AFP - 5,62 ng/ml i nie wiem czy jest prawidłowy. może ktoś się orientuje w tym temacie. dziękuje z góry.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ludzie pomóżcie mi, mój tatuś robił badania nowotworowe, niestety zła wiadomość, ale kazano mu powtórzyć badania za dwa tygodnie. Co się okazało, że pierwsze badania są nieaktualne, zaszła pomyłka. Powiedzcie mi czy taka sytuacja mogła mieć zajście, że pomylono się.????? obawiam się, żę tak naprawdę to tatuś nie chce mi powiedzieć prawdy . powiedzcie mi coś o tym jak wiecie... pozdrówka.

Su2
    Guest
    [QUOTE=...obawiam się, żę tak naprawdę to tatuś nie chce mi powiedzieć prawdy . powiedzcie mi coś o tym jak wiecie... pozdrówka.[/QUOTE]
    Tata mówi prawdę. Pierwszy podwyższony wynik markerów nie musi świadczyć o nowotworze.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości