+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Jesli chodzi o bóle kręgosłupa,to nie zawsze same leki przeciwbólowe tutaj pomoga.A to dlatego,ze trzeba zaczac od zlikwidowania tych dolegliwości u samego zródła,czyli np. od zmiany materaca na którym śpimy.
    Bardzo fajne filmiki do obejrzenia własnei w tym temacie
    www.youtube.com/perfectharmonyTV

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na ból najlepsza operacja , tylko krzywego się nie operuje , sport uprawiałem niestety mi zniszczył kregosłup . Najlepiej to poszukać specjalisty od terapi manualnej typu dorn .

Nie zarejestrowany
    Guest

dobry materac

rzeczywiście, dobry materac i poduszka potrafią poprawić jakość snu. A dobry dla każdego może oznaczać zupełnie coś innego, dlatego ważne, by dokonując wyboru, umieć wyselekcjonować - oddzielić ziarno od plew. Jak sobie to ułatwić? Znaleźć specjalistyczny salon z materacami: online lub stacjonarny. Zapraszam do kontaktu z Laboratorium SNU Amadu, w którym czeka na Państwa wiele, zawsze wysokiej jakości materacy i poduszek, atrakcyjnych promocji oraz fachowe doradztwo.
    Beata

Nie zarejestrowany
    Guest

szukam odpowiedzi

Witam, od 3 miesięcy męczy mnie ból pleców- nie ciągły, ale nagły i trudno puszczający. Mam 17 lat i trenuję pływanie sportowe 2x w tygodniu. Ponadto ćwiczę na wf-e. Ból dotyczy prawie całej linii pleców- oprócz karku. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat takiego bólu(który teoretycznie nie powinien mnie dotyczyć, bo mięśnie pleców mam mocne). Proszę o poradę, bo nie wiem co zrobić.

Nie zarejestrowany
    Guest

Arrow

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam, od 3 miesięcy męczy mnie ból pleców- nie ciągły, ale nagły i trudno puszczający. Mam 17 lat i trenuję pływanie sportowe 2x w tygodniu. Ponadto ćwiczę na wf-e. Ból dotyczy prawie całej linii pleców- oprócz karku. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat takiego bólu(który teoretycznie nie powinien mnie dotyczyć, bo mięśnie pleców mam mocne). Proszę o poradę, bo nie wiem co zrobić.
    Idz na masaże do kogoś dobrego. Pewnie masz zbyt spięte mięśnie. Niech Ci je rozluźni

LUBIĘ FORUM
    Dużo pracuję przed komputerem i niestety to odbiło się negatywnie na stanie mojego zdrowia, a głównie właśnie na plecach. Plecy bolały mnie podczas siedzenia a i gdy wstawałam od komputera było niewiele lepiej. Bardzo pomogła mi konsultacja fizjoterapeuty w LUX Medzie. Mają tam (chyba od niedawna) taki program w ramach którego można spotkać się z fizjoterapeutą, który postawi diagnozę i doradzi najlepsze rozwiązania. Co najważniejsze - nie trzeba mieć skierowania, kosztowało mnie to 150 zł a wizytę zarezerwowałam z dnia na dzień.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ankieta

Jestem studentką na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Fizjoterapia.
    Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w celu zgromadzenia niezbędnych informacji do napisania pracy magisterskiej.
    Tematem pracy jest jakość życia osób korzystających z leczenia fizjoterapeutycznego z powodu dolegliwości bólowych dolnego odcinka kręgosłupa.
    Ankieta jest anonimowa.
    docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScP7kQoIBVjeIaP6KyfQzLYZB9Afe5MTX8vz9D9z1-AMy2NzQ/viewform

Kropenka
    Guest
    Cytat Napisał malwi Zobacz post
    Dużo pracuję przed komputerem i niestety to odbiło się negatywnie na stanie mojego zdrowia, a głównie właśnie na plecach. Plecy bolały mnie podczas siedzenia a i gdy wstawałam od komputera było niewiele lepiej. Bardzo pomogła mi konsultacja fizjoterapeuty w LUX Medzie. Mają tam (chyba od niedawna) taki program w ramach którego można spotkać się z fizjoterapeutą, który postawi diagnozę i doradzi najlepsze rozwiązania. Co najważniejsze - nie trzeba mieć skierowania, kosztowało mnie to 150 zł a wizytę zarezerwowałam z dnia na dzień.
    Dość drogo, bo ja korzystam z rehabilitacji w gabinecie dr Więcka na Słomczyńskiego 12 (rehabilitacje.org mają rejestrację online) i tam konsultację mam za 40zł no i później zabiegi wiadomo dodatkowo płatne, ale też dość tanio. Przynajmniej na tyle, że spokojnie stać mnie na rehabilitację porządną, z dobrze wykształconymi osobami i dobrym sprzęcie. I dostajesz nie tylko rehabilitację w gabinecie, ale też porady jak robić niektóre rzeczy i w domu i wpracy, żeby nic nie bolało. Także polecam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-01-18 o 20:51

Nie zarejestrowany
    Guest

Materace naturalne

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze spaniem i bólem kręgosłupa polecam materace naturalne tzw. futony. Odkąd śpię na takim, a trwa to już kilka lat, zapomniałam co to bóle pleców. W końcu się wysypiam i wstaję pełna wigoru. Polecam, bo zarekomendowałam je wielu moim znajomym i wszyscy są równie zadowoleni jak jak.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości