+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża pozamaciczna

dziękuje za tak dokładny opis ciąży ja w tej chwili jestem 4 dobę po laparoskopii i jestem już w w domu niestety usunięto mi lewy jajowód i z prawego jajnika cystę, ale mam nadzieje że zajdę jeszcze w ciąże

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza pozamaciczna

dziekuje za opis. jestem w tej chwili 3 dni po zabiegu mam usuniety lewy jajowód.mam nadzieje ze bede mogla miec dzieci.

Nie zarejestrowany
    Guest

kasia21

Witam jestem tu nowa miałam dwie ciąże pozamaciczne w 2001 i 2003 przy drugiej miałam laparoskopie bo wykryto endiometrozę miałam także udrażniane jajowody kilka krotnie.Po tym wszystkim nie zaszłam już w ciąże żadną,przerwałam leczenie ze względu na lekarzy(nic już nie da się zrobić!) tak brzmiały ich słowa,mam pół jajowodu którego mi nie usunęli nie wiem dlaczego.Podjęłam walkę od nowa i okazało się że mam dwu rożną macicę w tyło zgięciu zrosty wirusa hpv ,grzybicę do leczenia antybiotykami a to wszystko zawdzięczam lekarzom,robiłam cytologię co 3 miesiące twierdzili że grupa 2,3 jest ok i wielki opis podejrzenie wirusa hpv!!! Ale wierzyłam im,teraz jestem mądrzejsza i staranie sprawdzam i poszukuję wiedzy.Jestem w trakcje leczenia wszystkich tych przypadłości i wierze że mi się uda zajść w zdrową prawidłową ciąże,myślę Kasiu że nie masz się czym martwić i nawet nie zdążysz się obejrzeć a pod twoim serduszkiem będzie rozwijać się drugie maleńkie serduszko.Trzymam kciuki!

Nie zarejestrowany
    Guest

Bardzo dziękuję za tak dokładny i prosty opis

Bardzo dziękuję za tak dokładny i prosty opis ciazy pozamacicznej. Mimo że mam już córeczkę to staraliśmy się z mezem o drugie dziecko. Nie udało się 3razy. Kiedy byliśmy już w niebowzieci bo na teście pojawiły się 2kreseczki okazało się że to ciąża pozamaciczna bylam załamana. Postanowiliśmy we dwoje że poprzestaniemy na naszej córce. Za dużo nas to kosztowało. Radość potem strach i łzy rozpaczy ale wierzę że jeszcze kiedys będę mogła mieć drugie dziecko. I myślę że to tylko kwestia czasu i cierpliwości.

Nie zarejestrowany
    Guest

po operacji ciąży pozamacicznej

Ja miałam operacje 23 października 2009r. czyli minęły 2 tygodnie. Usunięto mi jajowód. Dzisiaj pojawiło mi się małe krwawienie. Czy to normalne? Miałyście coś takiego?

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

witam jestem tu nowa ,21.09 .09 byłam w kolejnej ciąży pozamacicznej której lekarka nie zauważyła po pierwszej wizycie stwierdziła że wszystko jest dobrze że tym razem umiejscowiła się w macicy ale kazała przyjść na kolejną wizytę za dwa tygodnie to mnie trochę zaniepokoiło ale sądziłam że Ona wie co robi i grzecznie leżałam w domu na kolejnej wizycie nagle pani dr.stwierdziła że ciąża się nie rozwija że to kwestia kilku dni i zacznę krwawic i w razie jakiś problemów to dała skierowanie do szpitala ale nie kazała się martwić że za 3 miesiące będziemy mogli się postarać o następną ciąże zawiedzeni wróciliśmy do domu i czekałam na krwawienie ale zamiast tego przyszedł straszny ból brzucha gdy zadzwoniłam do p.dr to kazała mi wziąść nospe ale ból nie mijał i pojechałam do szpitala a tam okazało się że to ciąża pozamaciczna i że pękł jajowód i jest krwawienie wewnętrzne no i niestety kolejne cięcie i obecnie jestem na l-4 i czekają mnie badania ale nadzieje już się wypalają że jeszcze będziemy mieć maleństwo

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

Cieszę się ze się ktoś odezwał. Ja teraz jestem na etapie gojenia. Miałam teraz parę dni stresu, bo pojawiło się to krwawienie i brzuch miałam strasznie spuchnięty. Ale wyczytałam na stronie jakiejś kliniki ze po ok 2 tygodniach od operacji może pojawić się krwawienie przypominające miesiączkę i takie właśnie było, trwało dobre 4 dni i właśnie się kończy a brzuch mam prawie normalny. Ale i tak się martwię co będzie w przyszłości, dopóki nie zajdę w normalną ciążę to będę się bała.
    A jeśli chodzi o lekarzy to ja tez mam im wiele do zarzucenia. Ja byłam badana w szpitalu przez kilku i wszyscy stwierdzili ze w żadnej ciąży nie jestem, tylko że to zatrzymanie miesiączki a po 3 tygodniach trafiłam do szpitala i okazało się że jajowód był na granicy pęknięcia.
    No ale trudno, przeszłam co swoje ale mam nadzieję że juz teraz bedzie dobrze. Za 2 tygodnie ide na badanie kontrolne, pierwsze po operacji.

Nie zarejestrowany
    Guest

życie po

dzis wrócilam po operacji usunięcia lewego jajnika( niestety nie laparskopowo)ze szpitala i szukam informacji o tym co moze mne teraz czeka co tym jak sie sie czulyście. Proszę o ciekawe linki. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża pozamaciczna

Witam tez przeszłam ciąże pozamaciczna 7.stycznia 2009 roku zrobiłam test wyszedł pozytywny ,okropne bóle brzucha miałam tak jak by wzdecia lekarz mi kazał mi zrobic beta hcg wyszło ze jestem 5-6 tydz. w ciązy. Z powodu tego bólu mndlałam mysielismy wezwac pogotowie. W szpitalu okazało sie ze mam ciąze pozamaciczna i zapalenie otrzewnej. Jestem bardzo wdzięczna ordynatorowi ze mnie operował i uratował bo byłam jedna noga na tamtym świecie.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

I jak się czujesz po operacji? Starasz się o maleństwo?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości