+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96
    Nie zarejestrowany
    Guest

po operacji ciąży pozamacicznej

Kara mi lekarz powiedział ze trzeba odczekać 4-6miesięcy, a wcześniej unikać ciąży Ja jestem dwa miesiące po laparotomii i miałam dopiero jedną miesiączkę. Zacznę starania gdzieś za 3 cykle.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza pozamaciczna

witam ja mialam cize pozamaciczna w 2008 roku teraz jestem w ciazy w 6 tyg ale strasznie sie boje aby nie okazala sie pozamaciczna. poprzednio usunieto mi jajowod i chyba do pierwszego USG bede zyc w stresie... narazie nie mam zadnych objawow ciazy pozamacicznej ale wiecie jak to jest...mam nadzieje ze bedzie ok
    pozdrawiam wszystkich i zycze prawidlowo umiejscowionych ciaz wszystkim kobietka pragnacym dzidziusia tak bardzo jak i ja

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

Kasiu 25 z całego serducha życzę ci zdrowej ciąży!! odzywaj się częściej jak się czujesz jak u lekarza? pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

Ewelinko
    ty mialaś laporotomię i lekarz pozwolił wam się starać po 4-6 miesiącach to szybko
    to ja po laporoskopi moge też tak zacząć?

Justynka od twojej ciązy p,cm mineło tyle lat -czy w tym czasie niemogłas zajść?
    marwtię sie bo ja mam problem żeby zajść i utrzymać a teraz z jednym lewym jajowodem to już wogóle trace powoli nadzieję na baby

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

Kasiu gratuluję serdecznie. Daj znać koniecznie jak po wizycie u lekarza.
    Kara to chyba nie ma znaczenia czy laparoskopia czy laparotomia. Po prostu ja mam większe rozcięcie na brzuchu niż ty. Mi sam ordynator powiedział ze 4miesiące wystarczą. Tylko, że niestety chyba nie zacznę tak szybko się starać, bo straciłam pracę i muszę najpierw coś znaleźć i trochę popracować.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza pozamaciczna

Czesc dziewczyny ja tez jestem po ciazy pozamacicznej operowana bylam 23 grudnia 2009 laparaskopia. Ja od roku staralam sie z mezem o dzidziusia i nic okres mialam normalnie zadnych objawow az po kilku dniach po ost.msc.zaczelam plamic i dostalam silnych boli brzucha pojechalam w nocy na pogotowie dostalam tabletki przeciwbolowe i rano lekarz kazal zrobic test ciazowy zrobilam wyszedl pozytywnie i znow pojechalam do szpitala ale ze tym razem trafilam odrazu na stol operacyjny. cale szczescie mialam tylko naciety jajowod Teraz czuje sie dobrze ale tez sie zastanawiam kiedy znow moge starac sie ponownie o dzidziusia i mam nadzieje bo jej nie trace ze nastepna bedzie juz normalna i zdrowa Tego tez wam wszystkim zycze!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża pozamaciczna

Witam
    ja miałam w sierpniu laparoskopowo usunięty torbiel, po 3 miesiącach zapytałam lekarza czy już mogę starać sie o dziecko, powiedział oczywiście. Zaszłam w ciążę, niestety okazało się ,ze ciąza jest jajowodowa. W 5 tygodniu ciąży pod koniec listopada miałam usuniętą ciąże laparoskopowo, niestety po 4 dniach wylądowałam znów na stole, tym razem laparotomia. Okazało się,ze jajowód był poszarpany i krew poszła do otrzewnej,ból niesamowity. Ciekawe tylko dlaczego od razu nie usunęli mi tego jajowodu??? Teraz jestem 6 tygodni po operacjach,czuję się nawet nieźle ale co dalej???czy będę mogła mieć jeszcze dzieci???

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąza pozamaciczna

Witajcie,kara właśnie przed pierwsza pozamaciczną starałam się 2 lata o ciążę,a potem 7 lat.Teraz to już wogólę nie próbuję bo się boje,do tego miedzy czasie wiecznie jakieś stany zapalne i konizacja szyjki bo miałam dysplazje jakieś komórki rakowe.Więc teraz strasznie boję się nawet iść do gin na kontrolę pozdrawiam...

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża jajnikowa

Cześć, jestem tutaj pierwszy raz, byłam kilka dni temu u ginekologa ( ból prawego jajnika ), lekarz widzi w nim "cos", ale powiedział, że może to byc ciałko kierunkowe, bo w tym miesiącu nie było owulacji, jednak po @ mam sie zjawić żeby sprawdzić czy zostało wydalone, jeśli nie to może być ciąża jajnikowa.. nie mam dzieci, mam 21 lat, po wizycie lekko plamiłam. Czy jeśli to ciąża jajnikowa jest jakaś szansa na ocalenie jajnika? Wymyślam już najgorsze scenariusze, bo chce mieć dzieci.. Poradźcie coś dziewczyny

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza pozamaciczna

czesc dziewczyny jestem 4 miesiac po laparoskopi lecz nie do konca bo w czasie zabiegu cos sie popsolo i musieli mnie ciac tak jak przy cesarce . wycieli mi jajowod i jajnik . lekarz kazal mi przyjsc do siebie po roku aby sprawdzic droznosc drogiego jajowodu. ale juz wiem ze teraz bedzie mi duzo trudniej zajsc w ciaze.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości