+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    Nie zarejestrowany
    Guest

nadżerki na dwunastnicy, choroba refluksowa

aha, brak obecności Helicobakter pyroli

Nie zarejestrowany
    Guest

niestrawnosc i bole w lewym boku

Mialam bole zoladka i 2 x refluks,potem gastroskopie,usg i ide niedlugo na endoskopie.Jak do tej pory nic u mnie nie wykryto.Zaczelam brac na swoja reke probiotyk w tabletkach.Koncze juz prawie opakowanie 100 tabl.Caly miesiac czulam sie cudownie.Mam znowu jakies bole w lewej czesci brzucha ale w pasie.Nie wiem co dalej bedzie.

Nie zarejestrowany
    Guest

reflux żółci do żołądka

boli mnie brzuch pomimo diety

Nie zarejestrowany
    Guest

jak pomòc mojemu synowi

bardzo prosze o pomoc ,moze wrròd was jest jakis lekarz co moze mnie oswiecic gdyz nie wiem co mam robic ,otòz mòj syn zdaniem jednej p.doktor nie moze pracowac jako policjant gdyz ma wrzody na dwunastnicy,czy to rzeczywiscie powòd zeby ròjnowac mlodemu czlowiekowi kariere prosze niech ktos mnie uswiadomi bo ja juz nic nie wiem przeciez 95%cierpi na ten problem

Nie zarejestrowany
    Guest

lekarze

Najlepiej podczas tego typu dolegliwościach jednak warto skonsultowac sie z lekarzem i np. spróbować wziąc tabletke polprazolu acidcontrol.

Nie zarejestrowany
    Guest
    MIÓD MANUKA,DROGI ALE SKUTECZNY POLECAM WSZYSTKIM WRZODOWCOM SPRoBUJCIE A NIE POZAŁUCIE

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moze zamiast o powstrzymywac kwasy zoladnkowe warto wspomoc wytwarzanie i transport zolci. Mojmu ojcu kurkuma pomogla w 20 minut po 2 latach diety i lykania "lekow". Jakos tak w naturze jest ze prawie wszystko co zolte wspomaga drogi zolciowe... a jest tego sporo.
    Zdrowia wszystkim zycze

Kowalska
    Guest

Natura leczy

Wrzody żołądka i dwunastnicy leczymy skutecznie naturalnymi środkami. Najskuteczniej działa u mnie sok wyciśnięty ze świeżej główki kapusty. Pół szklanki soku ze świeżej słodkiej kapusty piję rano przed śniadaniem przez tydzień. Sok można wycisnąc na 2 dni i przetrzymac w lodówce, ale pic trzeba letni, nie bardzo zimny. Już po pierwszej dawce ból ustępuje, a po tygodniu jest spokój co najmniej na 1 rok. Sok z kapusty jest względnie smaczny, nie jest szkodliwy na nic innego jak niektóre leki, a poza tym kazdy może go sobie tanio zrobic. Wystarczy niecała główka kapusty i sokowirówka. Wrzody nawet te leczone i operowane wracają jak opryszczka, ale zawsze można je potraktowac sokiem i znów spokój na 1 rok. Gorąco polecam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości