+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Choroby krwi

Nie zarejestrowany
    Guest

Choroby krwi

dlatego w dzisiejszych ,,chemicznych" czasach konieczna jest suplementacja dobrymi preparatami. Sama dieta i jedzenie warzyw i owoców niewiele załatwi. wszystkim wiadomo, że jest w nich mnóstwo chemii i brak odpowiedniej ilości składników witaminowo-mineralnych. Poza tym trzeba unikać tego, czego się da uniknąć np. kosmetyków, chemii gospodarczej , puszkowego i torebkowego jedzenia etc.

Nie zarejestrowany
    Guest

krew

dziekuje temu co to napisal przydalo mi sie b ardzo dzieki wielkie buzka:P

3. ANEMIA U NIEMOWLĄT - skutki i objawy niedokrwistości u noworodków Metody na CIĘŻKIE NOGI Alfabet SERCA - jak dbać o serce Zapalenie wsierdzia - przyczyny, objawy i leczenie
    Nie zarejestrowany
    Guest

krew

Mam na imię Ewelina 2 lata temu wykryto u mnie nowotwór gruczołu tarczowego.Jestem, po 2 operacjach wiec mam całkowicie usuniętą tarczyce.Zostałam poddana terapii jodem promieniotwórczym J131.Jestem pod stała kontrola Kliniki Onkologicznej w Gliwicach.W rozpoznaniu napisano "Nowotwór gruczołu tarczowego.Stan po całkowitej tyreoidektomii i leczeniu radiojodem.Niedoczynność iatrogenna tarczycy,w trakcie hormonoterapii supresyjnej".Ostatnio wykonane badania morfologii i hormonu TSH bardzo mnie zaniepokoiły.Wyglądają następująco:

Morfologia krwi:

HGB 11,7 g/dL
    HCT 35,5%
    RBC 4,16 10*6/uL
    WBC 2,7 10*3/uL
    MCV 85,3 fL
    MCH 28,1 pg
    MCHC 33,0g/dL
    PLT 223 10*3/uL

Norma

HGB 12,0-16,0
    HCT 37,0-47,0
    RBC 4,0-5,0
    WBC 4,0-10,0
    MCV 80,0-94,0
    MCH 27,0-34,0
    MCHC 31,0-37,0
    PLT 140-350

Hormon tyreotropowy 0,14 uIU/mL Norma 0,34-4,82 Przy czym zaznaczam,że w moim przypadku poziom hormonu TSH powinien być utrzymany w granicy (mniejszej lub równej 0,1mIU/ml)...Proszę o szybką odpowiedż.Z góry dziękuję za pomoc (mail: dziewczyna84@wp.pl)

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do Eweliny

Najlepiej jeśli to pytanie skierujesz bezpośrednio do lekarza. Lista specjalistów znajduje się u góry strony głównej poradnika. Pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

za mało płytek czerownych krwi

mam pytanie co to oznacza jak mam za mało płytecz czerwonych krwi

Nie zarejestrowany
    Guest

co oznacza ze w organiżmie dziecka jest za duzo plytek krwi??

mam 4 miesieczna córeczke ktora ma za duzo płytek krwi i skierowali mnie z nia do szpitala na badanie we wroclawiu...bardzo sie martwie i chciala bym sie dowiedziec czego moge sie spodziewac jezeli jest za duzo tych plytek...czy moze miec bialaczke....bardzo prosze o odpowiedz...jestem zrospaczona....

Nie zarejestrowany
    Guest

krew

moja corka ma wysoki poziom WBC 54.4 CRP 242 za tydzień mam wizytę w poradni hematologicznej martwię się

Nie zarejestrowany
    Guest

leukocyty

czy jeśli poziom leukocytów u mnie wynosi 5 tysięcy/mm a jestem dziewczyną i mam 20 lat, to jest to jakikolwiek powód do obaw?

Nie zarejestrowany
    Guest

tylko 17 tyś. płytek krwi!

moja mama szybko traci płytki krwi i lekarze nie wiedzą dlaczego?

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam pytanie,moze ktos z was bedzie znał na nie odpowiedźmam dośc znacznie obnizone leukocyty 2,6 norma od 4,czy powinnam udac sie z tym do lekarza????

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości