+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałam kłopoty z pasożytami, nie chciałam podawać dzieciom (8, 14lat) leków chemicznych, bo nie zawsze działają z dobrym skutkiem. Dowiedziałam się o badaniu Vega-Test i pojechałam do firmy Trea w Warszawie. Muszę powiedzieć, że otrzymałam dużo wskazówek jak i czym leczyć, że trzeba bezwzględnie przejść na dietę, stosować zioła i poddać się zabiegowi wybijania pasożytów za pomocą jakichś tam częstotliwości-trzyma się rurki w rękach a pod nogami siatki. Super zadziałało!! Spędziliśmy tam ponad 3 godziny! Ale warto było, bo pani Dorota bardzo skrupulatnie badała i ciągle sprawdzała.
    Polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lamblie

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    moje 2-letnie dziecko ma lambliozę.boję się czy starsze dzieci tez nie są zarażone.lekarz nie zalecił badania ani leków dla pozostałych członków rodziny.zakażenie lamblą wyszło przy okazjii 2 badania kału na obecnośc glisty ludzkiej.
    Zmień lekarza. Niestety może dojść do zakażenia. Moja córka przyniosła lamblie z przedszkola, a od niej zaraziłam się ja. Wynik był taki że mój organizm zachowała sie jak przy błędniku. Miałam zawroty głowy, przewracałam się. Leżałam w szpitalu gdzie leczono mnie na błędnik. I co i nic. I to trwało pół roku. Wyniszczajaca lamblioza a do tego błędne leczenie na błędnik. Kiedy w końcu sama zrobiłam badania na kał to okazało się że to lamblie. Stosowałam Vernicadis z przerwami przez rok. Pomogło ale jeszcze trzeba usuwać toksyny wyprodukowane i bytujące w organizmie. Ja stosowałam Paraprotex i AC Cymes. Drogie ale dobre. Całe moje leczenie trwało ok. 2 lat.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Waszym zdaniem paraprotex jest skuteczny w takich sytuacjach? Proszę o opinie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-01-14 o 09:42

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie pasożytów w lublinie

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja miałam kłopoty z pasożytami, nie chciałam podawać dzieciom (8, 14lat) leków chemicznych, bo nie zawsze działają z dobrym skutkiem. Dowiedziałam się o badaniu Vega-Test i pojechałam do firmy Trea w Warszawie. Muszę powiedzieć, że otrzymałam dużo wskazówek jak i czym leczyć, że trzeba bezwzględnie przejść na dietę, stosować zioła i poddać się zabiegowi wybijania pasożytów za pomocą jakichś tam częstotliwości-trzyma się rurki w rękach a pod nogami siatki. Super zadziałało!! Spędziliśmy tam ponad 3 godziny! Ale warto było, bo pani Dorota bardzo skrupulatnie badała i ciągle sprawdzała.
    Polecam.
    Ja też wyleczyłam się z pasożytów biorezonansem w Centrum Terapii Naturalnych Lalima w Turce koło Lublina. Wykryto mi lamblie , włosogłówkę i chlamydię. Przeprowadzono mi kurację i wszystko zostało zabite a ja wróciłam do żywych (wcześniej czułam się okropnie).
    Mają tam profesjonalną obsługę i życzliwe podejście do pacjentów.Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-14 o 10:51

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Oczywiście dzieci mogą zarażać się lambliozą w przedszkolu między sobą. Wystarczy, by jedno z nich było nosicielem pasożyta, a prawdopodobnie w niedługim czasie zakazi się wielu jego kolegów. Chodzi o korzystanie z tej samej toalety, która przecież nie jest myta po każdym użyciu przez przedszkolaka. Oczywiście każde dziecko inaczej zareaguje na chorobę.

Nie zarejestrowany
    Guest

powiklania

Moj maluszek tez niestety zachorowal na ta chorobe. Poczytalam o niej troche tu http://www.forumpediatryczne.pl/porada/lamblioza/2921.html a teraz jestem u was i mam pytanie: czy ta choroba niesie za soba jakies powiklania? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-08-15 o 15:46

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości