+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    Nie zarejestrowany
    Guest
    jestem już po operacji , lekarze stwierdzili odwarstwienie 3 dziury na godzinie 1 do 2.
    Mam założoną plombę i profilaktycznie wprowadzony gaz.. Muszę przyznać że jakbym był lepiej uświadomiony to nie zlekceważyłbym pierwszych objawów /przebłyski , intensywne czarne mroczki/ , zareagowałem przy dziwnej plamce od strony nosa. Rada dla osób z wadą /-/ po 50 badajce siatkówki! Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam. Jestem po operacji plombowania siatkówki jednego oka (trzy tyg. temu, 32 lata, krótkowzroczność -6/-6.5) i laserowaniu drugiego w warszawskim szpitalu na Sierakowskiego. Najważniejsze było to, że operację wykonano kilka dni po wystąpieniu zaburzeń widzenia (ograniczone pole widzenia i "falowanie"). Okazało się, że samo rozwarstwienie i dziury mam już od ładnych kilku miesięcy, ale nie dawały żadnych objawów...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    radzymin
    witam u mojego syna dzis byla operacja ,mial odklejona siatkowke drugiego oka podobno nie da sie uatowac jak mu pomoc z operowanym okiem niewiadomo co bedzie (

Mieszka w
    radzymin
    jak mu pomoc aby się nie załamał

Nie zarejestrowany
    Guest

wada

Witam mam wadę wzroku -2,5 na oko zarówno lewe jak i prawe, gram w piłkę nożną i jestem dość wysoki poprzez co często dochodzi do tego że zagrywam, odbijam piłki lecące, dośrodkowania itd głową jako że ostatnio wyczytałem,że przy wadzie wzroku bardziej możliwe jest oderwanie się siatkówki od oka jednak głownie przy większych wadach to czy przy wadzie jaką mam siatkówka jest na tyle rozciągnięta, że może do takiego oderwania dojść przy takich "uderzeniach piłki" głową? Czy ta wada jest stosunkowo niewielka poprzez co siatkówka nie jest zbytnio rozciągnięta i spokojnie mogę uderzać piłki głową? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Najlepiej pomoże chyba tylko dobry okulista. Możesz go znaleźć dzięki http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/okulistyka, poza prezentacją okulistów są tam również opinie o danym gabinecie okulistycznym i formularz rejestracji do lekarza.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-06-13 o 11:08

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości