+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
    Nie zarejestrowany
    Guest

Chiropraktyka - leczenie kręgosłupa

Mam obecnie " wypadnietych 7 dyskow (wiecej napisalam w komentarzu do cwiczen kregoslupa ). Gdy moj bol kregoslupal w skali od 1-10 byl na 9, to skorzystalam z pomocy znanego lekarza chiropraktyka...niestety bez efektu. Uwazam nawet ze 6 zabiegow ktore przeszlam sa powodem moich dalszych komplikacji i tendencji do wypadania kolejnych dyskow. po rozmowach z wieloma ludzmi - moje watpliwosci sie potwierdzaja. Niektorym nawet troche pomaga, ale na krotko i nastepuje kolejno dalsze pogorszenie. Oczywiscie - sa osoby ktore twierdza ze i tak jest to lepsze niz operacja kregoslupa, ale czy maja racje trudno powiedziec! Ja jestem po operacji kregoslupa ledzwiowego i czuje sie duzo lepiej niz po zabiegach kregarza...choc trudno przewidziec na jak dlugo!!! Trzeba znalesc najlepsza dla siebie opcje i nie poddawac sie. Odpowiedzcie co sadzicie.

Nie zarejestrowany
    Guest

do artykułu i wypowiedzi osoby wcześniej

Mam 19 lat. Jestem po wypadku i "na szczęście" mam wysunięty tylko jeden dysk (L4-L5), a drugi zaczyna szwankować. Rok ćwiczeń i rehabilitacji, masaże, akupunktura, basen nie pomagają. Lekarz proponuje mi operacje, bo mam problem z prawa nogą i oddawaniem moczu. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że mam 19 lat i ze dysk jest wysunięty ZALEDWIE na 3-4mm!!! Ja zastanawiam się nad operacją, bo przede mną całe życie, a i tak już są duże problemy z moim kręgosłupem i normalnym funkcjonowaniem.
    Myślę, że każdemu pomoze co innego.
    Odpowiedzcie co sądzicie. Pozdrawiam serdecznie.

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgarz

Czy ktoś może podać adres lub telefon do kręgarza Pana Eugeniusza Kiełbaski spod Bydgoszczy. Będę bardzo wdzięczna ponieważ mam coraz gorsze problemy z kręgosłupem co się wiąże również z ciągłymi bólami głowy. Irena

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgarz

Czy ktoś może podać namiar na kręgarza Pana Eugeniusza Kiełbaskę spod Bydgoszczy ponieważ mam zamiar skorzystać z jego pomocy.

Łączę pozdrowienia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Kregarz

chcialabym skorzystac z pomocy Pana Elgeniusza. Czy ktos zna jego adres? magda.kirklewska@ny.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Wysuniety dysk

Mialam wypadek samochodowy w lutym tego roku. Mam od tamtej pory wysuniety dysk w kregoslupie szyjnym, dokladnie c6. Powoduje u mnie nacisk na nerwy prawej reki. Na dzien dzisiejszy jestem ciagle w trakcie leczenie. Od tygodnia przebywam na terapii w szwajcarskim osrodku rehabilitacji. Jest juz lepiej. To jest dlugotrwala terapia, polaczona z terapia przeciwbulowa. Chce tylko powiedziec, ze ludzie do 50 roku zycia nie powinni poddawac sie takim operacja... poniewaz raz zoperowany kregoslup bedzie musial byc co jakis czas ciagle operowany a dolegliwosci bolowe sie nie zmienia!!!!!! To sa opinie ktore otrzymalam od wielu specjalistow w Polsce w Niemczech i Szwajcarii. Podstawa jest odpowiednio dobrane leki przeciwbolowe, fizykoterapia i znalezienie dobrego kregarza. Sama mam 29 lat, i przestrzegam mlode kobiety, ktore beda chcialy kiedys urodzic dziecko. Operacje jest ostatecznoscia!!!!!!! Sama ucieklad spod noza neurochirurga i dzieki Bogu!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

dot. E. Kilełbaski

Pan Kiełbaska nie zyje. Jego zona zajmuje sie rowniez kregarstwem, ale nie z takim efetem jak on

Nie zarejestrowany
    Guest

voyager1972@o2.pl

Lilus, powinnaś korzystać nie tylko z terapii manualnych kręgarza, ale też mogę Ci polecić masaże wodne, masaż klasyczny II stopnia z el. rehabilitacji - dobrze wykonany czyni cuda, a na mięśnie prostownika grzbietu polecam masaż hawajski - Lomi ... Zobaczysz że po tych zabiegach będziesz się czuła o wiele lepiej. Tu nie wystarczy sama rehabilitacja, która jest dość nieprzyjemna chwilami... Idź na dobry masaż. Mięśnie również są podrażnione przesuniętymi kręgami...

Nie zarejestrowany
    Guest

Terapia Manualna i laseroterapia bardzo pomogły mi po wypadku

Witam !
    Jestem z Wrocławia i jak reszta ludzi korzystałem z fizykoterapeutów i nic nie pomogało. Miałem 2-3-4 krąg szyjny skręcony tak że nie chodziłem. Jeden z lekarzy widząc że nie ma poprawy skierował mnie do specjalisty terapii pourazowej Bogusława Doln. Niesamowity gościu bardzo pomógł mi po dosłownie 15 minutach powróciło mi czucie w nogach i mogłem chodzić. Zabieg trwał 12 mninut.. Chodz słyszałem że w gorszych przypdakach sobie daje bardzo dobrze radę.
    Dlatego piszę żeby korzystać z tych metody terapii a są nie tylko we Wrocławiu specjaliści od urazu. Wrazie pytan moje gg 3315256 jak będę wiedzał to odpowiem bez problemu na pytanie.
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Ja korzystałem z Wrocławskiego specjalisty

Bardzo polecam ma swoje sprzęty nowe diagnostyczny gdzie perfekcyjnie widzi usterkę i co najważniejsze podchodzi indywidualnie do pacjenta nie jak na produkcji. Oto jego email: kregarz@interia.eu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości