+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
    Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy !!!

Poszukuje wykwalifikowanego "kregarza" w Toruniu

Nie zarejestrowany
    Guest

ree

Mnie masaże u p.Kocinskich w Bydgoszczy b.pomogly,lekarze chcieli ze mną rozmawiac tylko wtedy,gdy zgodzę sie na operacje kregoslupa,z bolem meczylam sie 2,5 miesiaca,tylko pozycja siedzaca nie sprawiala mi bolu.Przejscie 50 metrow było męką nie do zniesienia,o spaniu w nocy bez srodkow przeciwbolowych moglam zapomniec,po 5 masażach było lepiej,i teraz przy codziennym stosowaniu masci Kocinskich przez ok.3 tygodnie nie odczuwam zadnych dolegliwosci bolowych,do tej pory do stosowania praktyk kręgarskich podchodzilam sceptycznie,lecz teaz gorąco polecam masaże u panów Kocińskich

Nie zarejestrowany
    Guest

kregarze

w kanadzie stanach kregarze przyjmuja na co drugiej ulicy traktuja to bardziej pospolicie niz fryzjerstwo i nie czynia z tego zadnej magii wizyta kosztuje od 20 dolarów

Nie zarejestrowany
    Guest

przezylsm szok

hej, jestem w uk, pracuje z konmi, wlasnie mnie rozlozylo, bylam u pani....najpierw mnie wymasowala, bo strasznie pospinana bylam, chociaz dól plec,ów mnie bolal...
    schylic sie nie moglam, a okazalo sie, ze to stare uray w kregach szyjnych...
    no i biodra na 3 sposoby wykrecone (w dól, w lewo i kosci miednicy), ale bylam tak obolala, ze wcisnac sie nie dalo...
    wiec za tydzien kolejna wizyta..
    pomoglo bardzo..
    polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

szok

mam wysunięte trzy dyski potrzebuje pomocy grozi mi operacja czy może kktoś podać mi adres dobrego kręglaża w oklicach Gniezna nie chce być kaleką a muszę pracowac gdyż jestem jednym żywicielem rodziny zgóry dziękuje informacje proszę kierować piotr.dubisz@neostrada.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

problem od 34 roku do dzis mam 50

na poczatku to wielki szok kiedy nie mozesz chodzic a wszystko co robia lekarze na niewiele sie zdaje w moim przypadku pomagaja kinezisci ale juz muwia o operacji niechce sie zgodzic hoc cierpie dardzo przyjmuje leki przeciw bulowe i rozluzniajace codziennie i mimo tego odczuwam bule poprostu nie potrafie przestac pracowac co jest przyczyna boje sie tej operacji moj maz byl operowany i jest zle jestesmy w belgi i niewiem czy nie lepiej zjechac do Polski szukac pomocy

Nie zarejestrowany
    Guest

szukam chiropraktyka

kogo możecie z chiropraktyków polecić w Poznaniu lub lubuskim ??

Nie zarejestrowany
    Guest

super

Kocińscy górą!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

balsam kocińskiego

Czy ktoś może powiedzieć jak stosować balsam kocińskiego ....długo wcierać w bolące miejsce ...tylko nakładać cieńką warstwę ...proszę o radę jak stosować ...dziekuję ....jadadamian@onet.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

mnie pomogło

byłam u kręgarza w Hrubieszowie.Mam 28 lat i mam poważne problemy z kręgosłupem.W piątek tak mnie złapało w pracy że ledwo co już wyszłam a na sobotę obiecałam córce że pójdę z nią na choinkę.Pojechałam na prywatną wizytę do doktora.byłam pewna że przepisze mi tabletki i maść i wyśle do domu.Miałam zdjęcie kręgosłupa ze sobą.Przeżyłam tam szok.Ledwo co rozebrałam się do badań tak mnie bolało.Położyłam się na łóżku myślałam że po to by doktor zobaczył stan kręgosłupa. Tak mnie masował że mąż stwierdził że w życiu nie słyszał aby ktoś tak krzyczał.To było straszne.Skończył... Wstałam z łóżka ubrałam się nałożyłam buty czułam tylko jak kręci się mi w głowie,czułam jak zaraz zemdleje. Dostałam receptę i wychodząc doktor spytał czy boli kręgosłup.Wyobraście sobie że byłam w takim szoku że nawet nie zauważyłam iż bez jakiegokolwiek bólu ubrałam się i szłam normalnie.
    Pewnie to co piszę w sensie gramatycznym to masło maślane.Ciągle jednak jestem pełna podziwu jak tak człowiek może pomóc drugiemu.Wspomnę że wcześniej leczyłam się u neurologów którzy przepisywali mi tylko leki i nic.
    dla potrzebujących dam namiary na tego Pana zajmuje się on medycyną niekonwencjonalną w Hrubieszowie.Szczerze polecam.Tel.663481357. gg12033593

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości