+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Po shilintongu brak efektów kamyk jak miał 8mm tak ma je dalej. W między czasie używałem Himalaya Cystone także bez skutku. Znalazłem dostawcę Ginjalu takze wracam do pierwotnej kuracji która jako jedyna dawała efekty.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam!
    jak możesz daj namiar na tego dostawce Ginjalu
    tez chetnie bym skorzystał . Z góry dziekuje!

Nie zarejestrowany
    Guest
    WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY KAMIENI :lol: JA NIESTETY OD PONAD 25 DNI BORYKAM SIE Z KAMYKAMI -JEDEN Z NERKI PRAWEJ PRZEDOSTAŁ SIEDO PRZEWODU MOCZOWEGO I 3 DNI MIALAM BÓLE OKROPNE POMOGLA KROPLÓWKA Z JAKIMS NARKOTYKIEM 9 NA SZCZESCIE )ALE PO 6 GODZINACH ZNOW BOLE WRÓCIŁY :cry: I NIESTETY POWRÓT NA IZBE PRZYJEC I BADANIE TOMOGRAFEM-MAM W PRAWEJ NERCE KAMYK -W LEWEJ ZŁOGI A W WORECZKU JAK TO OKREŚLONO "CAŁKIEM NIMŁY ZBIÓR KAMYKÓW"-W SZPITALU "URODZIŁAM 'KAMYCZEK -CHOC SADZIŁAM ŻE TO BEDZIE COS DUZEGO A TO TAKIE MALENSTWO SZPICZASTE I CALE POKRYTE DROBINKAMI PIASKU MAM TO NA PAMIATKE -BIORE -rowatinex 3 x po 2 tabletki.oraz nospę i brałam antybiotyk nolicin 400mg-----narazie spokojnie choc wiem ze to CISZA przed burza(((( boje sie tych bóli !!!!! a za 3 mies mam isc do kontroli ----- niestety w szpitalu nie dowiedziałam sie jaka mam miec diete -staram sie jak moge sama dbac ( jestem poza granicami kraju)moze ktos mi podpowie -podaje meil ---- marzeenkaa4@o2.pl-z góry dziękuje trzymajcie sie zdrowo wszyscy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czym można rozpuścić kamienie szczawianowo-wapniowe? Moja córka ma kamień w nerce ok. 5 mm, a ma zwężony moczowód i nie może go urodzić. Proszę o radę.

Ja poleciłabym litocid, ponieważ mi pomogł, to jest lek na receptę ale moim zdaniem jest najlepszym lekiem jaki brałam do tej pory. Najlepiej skontaktować się z lekarzem i zapytać się o ten lek, wtedy lekarz będzie umiał coś pomóc.

Nie zarejestrowany
    Guest

Mam dość

Witam , borykam sie z kamica od 16lat. W wieku 24lat przeszlam pierwsza operację poszerzenia ukladu moczowego nerki lewej. Wodonercze itd. W nerce prawej co chwile kamienie. Tez dwukrotnie operacyjne usuwane. Od trzech dni leżę w łóżku , goraczka 39,5 dzwonimy na pogotowie( pogotowie w Gnieźnie) bo nie mam siły ruszyc jakakolwiek częścią ciala. Lekarz do męża: niech zona weźmie apap a goraczka wcale nie jest wysoka. Zawsze przy kolce towarzyszy mi zakazenie CRP siega nieraz ponad 300 . Jak jade do szpitala miejskiego to wysyłają mnie do rodzinnego, albo jeszcze lepiej pada odpowiedz: ma pani szczescie bo nie mamy pacjentów i pania przyjmiemy...jak widac ja pacjentem nie jestem . Do służby zdrowia, niech was szlag!

Nie zarejestrowany
    Guest

Kamienica nerkowa

Witam ja mam kamienice nerkowa od 3 dni goraczka zawroty glowy kamienie 13.2mm i 11.3mm bylam na sor czekalam z bolem 2 godziny jak lekarz mnie zawolal nie chcial mnie przyjac zobaczyl usg i kazal jechac na pomoc dorazna tam dostalam antybiotyk i leki i skierowanie do urologa terminy sa tragiczne po lekach zamiast lepiej jest gorzej. Goraczka skacze zawroty glowy slaba jestem ze masakra ruszyc sie nie moge co mam robic pomozcie

Nie zarejestrowany
    Guest

Ginjal

Dla mnie od wielu lat, najlepszy na problemy nerkowe i kamienie jest Ginjal Urit. O zastosowaniu tego preparatu można przeczytać na poniższej stronie.

ginjalurit.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-04-17 o 15:50

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    W zasadzie to nie są tak do końca poznane przyczyny kamicy nerkowej. Na pewno jest to:
    genetyka
    dieta ( wiele produktów zawiera składniki, które mogą przyczynić sie do powstawania kamieni nerkowych)
    picie dużej ilości kawy i herbaty
    Wbrew pozorom picie wody z kranu nie powoduje absolutnie kamicy

Leczenie jest objawowe. Jeśli boli pije się dużo wody oraz bierze leki przeciwbólowe. Jesli kamień jest duży , taki,że nie jest mozliwe wydalenie go z moczem to potrzebna jest operacja.
    schorzenia.net/czym-jest-kamica-nerkowa-objawy-schorzenia/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-17 o 19:41

Nie zarejestrowany
    Guest

Exclamation To działa!

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Dla mnie od wielu lat, najlepszy na problemy nerkowe i kamienie jest Ginjal Urit. O zastosowaniu tego preparatu można przeczytać na poniższej stronie.

ginjalurit.pl
    Dziękuję za Twój wpis. Już po miesiącu poczułam się lepiej, a po drugim problem kamieni zniknął

dominika113
    Guest
    Chorując od dłuższego czasu na kamicę nerkową i częste stany zapalne pęcherza ma się chyba już ulubiony i najskuteczniejszy zestaw leków zazwyczaj pod ręką. Jednak ostatnio zaczęłam dbać bardziej o profilaktykę, czyli zmieniłam dietę, piję 2-3 litry wody dziennie i siusiam, kiedy tylko poczuję taką potrzebę, bez przetrzymywania. A ostatnio włączyłam jeszcze picie doustnej fitolizyny, bo pomaga usuwać złogi piasku z nerek i działa przeciwzapalnie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości