+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pasta ziołowa

Jakie macie doświadczenia z fitolizyną? Czy jest szansa, że kamienie się więcej nie będą formowały? Wprowadziłam dietę, więcej piję, regularnie, staram się nie przetrzymywać moczu, tylko siusiam jak tylko poczuję, że potrzebuję. Piszcie proszę jakie wasze doświadczenia są z pastą ziołową.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To w dużej mierze zależy od predyspozycji - styl życia, przyczyny kamieni. Dobrze jest zweryfikować jaki jest ich skład - czy szczawianowe, wapniowe, moczanowe itd, i wtedy modyfikować dietę trzeba. Dobrze jest sporo pić, żeby wysikiwać piach, fitolizyna jak najbardziej, działa moczopędnie i dobrze się sprawdza. Powodzenia.

czarrnulka1144
    Guest
    Moja mama na kamicę bierze Nefrostone podobno przynosi ulgę na długo. Mama za 2 mce ma mieć zabieg usuwania kamieni także mam nadzieję, że już będzie wszystko ok.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Malbork

kamica od 3 lat

Witam chciałabym się zapytać czy ktoś korzystał z usług tej placówki euksi.org
    Lecze sie na kamienie juz 3 lata mam okropne kolki i raz wydalilam 3 mm kamień
    mam juz dosc i chce jakos zaczac stosować inne metody
    był ktoś i może dać znac? Czy szkoda na to kasy? Prosze o odpowiedzi jestem załamana
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-08-18 o 21:04

bokos
    Guest
    Mogę ci polecić takie saszetki nefrostone.expert które pomagają walczyć z bólem, jaki towarzyszy szczególnie wydalaniu kamieni. Poza tym chronią też przed powstawaniem nowych kamieni i regulują pracę organizmu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-08-18 o 21:04

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Malbork
    Kordella, ja słyszałam, to nowy Instytut w Gdańsku, nie? W każdym razie wysłałam już tam swoje kamienie, teraz czekam na odpowiedź zwrotną. Jak coś będę wiedzieć, to napiszę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości