+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ból oka

Witam. Czasami tak co 1-2 dzień bolą mnie oczy. Czuje tak jakby coś było w środku w moich oczach i chciało je rozsadzić. Po jakichś 5-1 minutach ból ustępuje

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból :(

Od kilku dni strasznie bolą mnie oczy ...to jest przeszywający ból w środku oka pod powiekami w obu oczach ... od tego czasu bóle głowy też sie nasiliły nie moge obracać oczu bo ból staje sie silniejszy ,,, mam 16 lat... proszę o rady wysyłać na email monika_misiaczek16@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

oczy

......do wykorzystania

Nie zarejestrowany
    Guest

jak mocno

witam mam pytanie może to nie jest aż taki ból tylko jak mocno skieruje wzrok w prawo lub lewo albo góra dół i przytrzymam to jest taki niewielki ból

Nie zarejestrowany
    Guest

lll

mam pulsacyjny ból w prawym oku(kiedyś miałem wyciągane ciało obce z tego oka)ból pojawia się rano i wieczorem,występuje w tylnej części oka,czy to coś poważnego?

Nie zarejestrowany
    Guest

straszny ból

Witam,mój 8-letni syn od 5 miesięcy ma straszne bóle prawego oka,zwiedziliśmy juz kilku okulistów....z czego jeden widział alergiczne zapalenie spojówek,a reszta nic kompletnie.Dostawał różne krople i nic nie pomagało,w końcu dostał skierowanie do szpitala dziecięcego na NEUROLOGIE.Tam zrobiono mu 2 razy EEG-głowy, REZONANS,morfologie i inne badania.i całe szczęście neurologicznie jest wszystko super!! Został wypisany ze szpitala.....bez żadnych dalszych wskazówek leków....a przedewszystkim bez DIAGNOZY,tylko przy wypisie mimochodem pani doktor powiedziała zeby iść gdzieś prywatnie do neurologa i spróbowac leczenia na MIGRENE.

Ręce juz opadają nam jako rodzicom.gdyż syn nadal ma straszne bóle,są to ataki przychodzą nagle i nagle odchodzą,bywa 2-3 dni spokoju i znów atak trzyma go 10-20 minut (nie pomagają leki typu APAP,Pyralgina,Etopiryna).Gdzieś słyszałem o bakteriach,lecz doktor stwierdził iż branie wymasu z oka niema sensu bo nie bedzie w stanie ich wszystkich wyodrębnic. Jesli ktos miał coś podobnego lub wie cos więcej na ten temat będe wdzięczny za wszystkie wypowiedzi.

Nie zarejestrowany
    Guest

swędzenie oczów

Mam problem z moini oczami, ponieważ bardzo mnie swędzą oczy, a najbardziej w kącikach ,Oczy nie są zaczerwienione.

Nie zarejestrowany
    Guest

Barteku a kurza ślepota?

Jaka jest twoja dieta bartku? Może masz nie dobór pewnych składników i masz swego rodzaju kurzą ślepote.

Nie zarejestrowany
    Guest

Bolące oczy!

Pomóżcie od paru dni bardzo bolą mnie oczu kiedy patrze (bez ruszania głową) do góry i na boki. Próbowałam smarować skronie różnymi maściami ale to nic nie pomaga. Pomocy!!!! z góry dziękuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

ból oczu

Gdy próbuję patrzeć w górę moje oczy bardzo mnie bolą.Proszę o radę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości