+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 109
    Nie zarejestrowany
    Guest

haircare

Ja polecam naprawde fajny zabieg haircare,który własnie jest odpowiedni na wszelkie problemy z suchymi i wypadajacymi włosami.Na pewno taki zabieg jest o wiele skuteczniejszy niz wszelkiego rodzaju szampony lecznicze.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2
    Preparaty dostępne w aptekach wspomagające skórę, włosy i paznokcie są jednym zważnych elementów przy kuracjach odbudowujących włosy

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    Oprócz tego powinno się jeść dużo kaszy, przede wszystkim jaglanej - bardzo wzmacnia włosy, a przy okazji oczyszcza jelita

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    o włosy trzeba dbać od środka i od zewnątrz. Od środka, bo to co jemy, minerały i środki, których dostarczamy naszemu organizmowi to podstaw. Od zewnątrz - jeśli farbujemy, słońce i promienie UV bardzo niszczą włosy, mróz też nie jest zdrowy.
    A nie wiem, czy wiecie, piękne włosy to jeden z sygnałów erotycznych. Faceci bardzo, bardzo zwracają na nie uwagę. Kiedyś facet mi na pierwszej randce powiedział, że mam rozdwojone końcówki, wcięło mnie, bo myślałam, że mężczyźni takich rzeczy to nawet nie zauważają. A jednak na włosy patrzą i to bardzo.
    Osobiście od środka stosuję vitapil z biotyną, fajnie wzmacnia włosy, mniej wypadają i końcówki zdecydowanie mniej się rozdwajają + zwykłą witaminę C (nie wiem w czym rzecz, ale na mnie ona działa).
    Od zewnątrz glisskur + jedwab w płynie + 0 prostownicy - odpuściłam ją sobie całkowicie, ku uciesze moich włosów.
    Pod tymi rzeczami mogę się podpisać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kasiu, a ten vitapil to jakoś długo stosujesz? bo u mnie jest problem z wypadaniem. Jakiś miesiąc temu ściągałam kolor z włosów i teraz nie mogę z nimi dojść do ładu. O jedwabiu wiem, ale nie wolno też z nim przesadzić.
    Co do kaszy, lubię, ale jem rzadko, chętnie się w tym temacie poprawię

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Kasiu, a ten vitapil to jakoś długo stosujesz? bo u mnie jest problem z wypadaniem. Jakiś miesiąc temu ściągałam kolor z włosów i teraz nie mogę z nimi dojść do ładu. O jedwabiu wiem, ale nie wolno też z nim przesadzić.
    Co do kaszy, lubię, ale jem rzadko, chętnie się w tym temacie poprawię
    Oj od dawna, najpierw testowałam skrzyp, potem merc special, aż znalazłam vitapil. Myślę, że z 1,5 roku już będzie, ale nie to, że codziennie, włosy mam już w takim stanie, że nie muszę go brać tak jak na początku.
    Ale pamiętaj, że stan włosów to nie tylko tabletki, ale też zdrowe odżywianie i codzienna pielęgnacja włosów. To też jest ważne.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    co dobre dla włosów;
    - krzem, prawidłowa wymiana naskórka, uaktywnienie enzymu produkującego kolagen, działanie anty łuszczycowe i anty łupieżowe,
    - jod, wspomaga tarczycę, pozytywna energia zwiększa się, jod spala nadmierną ilość tłuszczu,
    - cynk, wpływ na gospodarkę witaminy a, która ma znaczenie dla prawidłowej wymiany naskórka, uaktywnia enzymy kontrolujące metabolizmem aminokwasów korzystnych dla włosów,
    - miedź, sprzyja aminokwasowi tyrozynie w pigmentacji włosów, wzmacnia, utrzymuje prawidłową strukturę włosa,
    - witaminy z grupy b, zapobiegają przetłuszczaniu się włosów, przedwczesnemu siwieniu, utrzymują prawidłową wilgotność,
    - skrzyp polny, zawiera olbrzymie ilości krzemu, także selen, mangan,
    - pokrzywa, zawiera krzem, mangan, potas, wapń, magnez, popularne są płukanki z pokrzywy.
    http://zdrowadroga.com/

Barbuskka
    Guest
    Z szamponów i odzywek to nic drogiego nie stosuję, tylko timotei nawilżający. Ale często sama robię sobie maski domowej roboty, z półproduktów, alb tego co mam pod ręką.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Ja też jestem zwolenniczką naturalnych sposobów oraz ekologicznych produktów. Do mycia włosów używam naturalnych szamponów: http://ekodladomu.pl/80-pielegnacja-wlosow
    Po dłuższym czasie naprawdę widać poprawę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-04-14 o 09:39

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Piła
    ja korzystam z kompleksu witamin
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-04-14 o 09:40

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy