+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67
    Nie zarejestrowany
    Guest

Mam chorego tate na ziarnice

Czy ktoś może mi pomóc szukam dobrego lekarza z tej dziedziny pomóżcie..........

Nie zarejestrowany
    Guest

Węzeł

Ja też mam powiększony węzeł chłonny a badania krwi dobre. Od nowego roku ciągle choruje, kaszel przez 3 tygodnie, a lekarz co powiedział, że jestem zdrowa i wysłał do laryngologa, no paranoja. Od kiedy masz powiększony węzeł?? A tak przy okazji to moja znajoma ciągle ma powiększone węzły i to na pewno nie rak. Bądź dobrej myśli.

Nie zarejestrowany
    Guest

Chłoniak T-komórkowy

Mam mamę chorą na chłoniaka. trzymała się dzielnie a teraz załamała się. Nie wiem co robić.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to ziarnica? Jakie badania trzeba zrobić, żeby ją wykluczyć?

Zaczęłam się bać. Latem przeszłam operację neurochirurgiczną - odbarczebie oczodołu, ponieważ miałam tam tzw. guz rzekomy, który okazał się przewlekłym, spoistym stanem zapalnym. Nic innego nie dało się z tym zrobić, więc z tym żyję. Od dawna tracę na wadze, podejrzewano chorobę Bassedova, ale badania ja wykluczyły. Od kilku miesięcy mam uporczywe swędzenie skóry, a niedawno powiększyły mi się węzły chłonne szyjne i nie zmniejszają się. am tez napady silnego kaszlu. Nigdy nie byłam przewrażliwiona na punkcie swojego zdrowia, ale czy może istnieć związek między owym stanem zapalnym, a tymi objawami i czy to może być ziarnica. akie badanie może ja wykluczyć i czy da się to zrobić bezinwazyjnie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Prosze o rade

Mam bezprzerwy problem z migdałami. Od ponad roku bezprzerwy infekaja dwa tygodnie przerwy i znowu pomimo ze lecze je antybitykami i nic zadnej poprawy. Czasem sa tak duze ze nie moge przełknac sliny a do tego z ropą . Biegam od lekarza do lekarza i nic tylko antybiotyki , ale one juz chyba na to nie działaja bo infekcjca po trzech tygodniach od zakonczenia brania lekarstw wraca . Co to moze byc? I jak to leczyc?

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy powinnam skonsultować się z onkologiem?

W połowie kwietnia br. byłam na długim zwolnieniu lekarskim. Najpierw z powodu zapalenia gardła, a potem z powodu niedokrwistości spowodowanej brakiem żelaza ( miałam go w organizmie tyle, co noworodek). Dokuczał mi wtedy silny ból pleców, a potem ten ból zogniskował się w jednym miejscu (pod prawym żebrem i promieniował na tył pleców). Lekarz stwierdziła, że to nerwoból. Dodatkowo żółto- blada skóra, pocenie się i nie pomagały mi antybiotyki. Zostałam skierowana do endokrynologa, bo miałam zawyżone TSH. USG wykazało, że mam zmiany na tarczycy. Jako dziecko często w porze letniej miałam powiększone węzły chłonne i nosiłam wtedy szalik. Mój narzeczony dobrych kilka miesięcy temu chorował na mononukleozę zakaźną, a przeczytałam ,że wywołuje ją ziarnica. Czy to znaczy, ze mogę być jej nosicielem?

Nie zarejestrowany
    Guest

do Maryny

wirus wywułujący mononukleozę może być przyczyna powstania ziarnicy. Nie odwrotnie. Są to na razie tylko przypuszczenia i prowadzone sa nad tym badania. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Co robić?

Mam od jakiegoś czsu ból wzdłuz szyi z lewej strony,stale czuję jakby mnie urażał kołnierzyk,którego nie mam.
    Czasem czyję jakbym miała jakąś kulkę i nie przy dotyku tylko to takie odczucie dziwne.
    Chodzę często spiąca,zmęczona i przygnębiona(czasem bez powodu).Wybieram się do lekarza ale obawiam się,że zignoruje to co powiem i nie dostanę żadnego skierowania na badanie i do specjalisty.
    Poradźcie co robić,jakie badania wykonać itd.?

Nie zarejestrowany
    Guest

co mam robić?

Jestem za granicą i nie moge isc do lekarza,wracam za tydzien ale nie wiem co mam robic.
    Z lewej strony mam taka wielką kulkę,jak dotykam to mnie boli,jak połykam slinę raczej nie,ale jak coś zjem ona rośnie. Polowa mojej twarzy jest spuchnieta.co mam robic przez ten tydzień? prosze o odpowiedz e-meil: natalia127@o2.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Zycze powodzenia

Udaj się natychmiast do dobrego onkologa,niech Ci zrobi biopsje.Ja tez miałam takie objawy i gdyby nie interwencja 4 lekarza juz bym nie zyła.Dopiero on mi pomógł.każdy twierdził,ze to przeziębienie-miałam duze swedzenie.Jestem juz po chemii i naświetlaniach-liczy się pośpiech.Naswietlania trwały 1 miesiąc,a chemia 9 miesiecy co 2 tygodnie.Byl to jeden koszmar,ale juz jest 2 lata po leczeniu i zyje.Zycze powodzenia.Krysia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości