+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 178

Temat: Staw biodrowy do wymiany

Nie zarejestrowany
    Guest

jestem po i wymianie stawu...

mam 24 lat i juz 2 lata mam nowe biodro-tak naprawde same plusy. znacznie lepiej sie chodzi, nic nie boli. po operacji troche bolalo ale tylko ze wzgledu na naciagniete sciegna co bylo konieczne do wyrownania obu konczyn(chora noge mialam krotsza). po operacji wystarczy stosowac sie do zalecen lekarza i na poczatku byc ostroznym, a pozniej to juz normalnie mozna funkcjonowac .

Nie zarejestrowany
    Guest

staw biodrowy+gronkowiec

Witam! Mojemu Tacie wstawili endoprotezę stawu biodrowego! Podczas operacji zakażono go gronkowcem złocistym! Teraz strasznie cierpi jest już po którejś z kolei operacji i nie chodzi tzn.nie staje ani nie rusza nogą która była operowana! Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę

Nie zarejestrowany
    Guest

Po endoprotezie

Pochodzę z Elbląga my w porównaniu z wami mamy doskonałych specjalistów na w szpitalu Żeromskiego moja mama miała tam operacje i wszystko się udało teraz czeka nas już rehabilitacja

Nie zarejestrowany
    Guest

staw biodrowy

mam 72 lata, za miesiąc czeka mnie wymiana stawu biodrowego, bardzo się boję, że mój wiek nie pozwoli na przyjecie tej protezy. mieszkam sama i nie wiem czy będę mogła normalnie funkcjonować zaraz po operacji (chodzi mi o to czy będę mogła wstać i samodzielnie się poruszać i wykąpać).

Nie zarejestrowany
    Guest

staw biodrowy

mam 28lat i czekam na operacje bioda, termin na pierwszy kwartał 2011. Chciala bym miec szybciej ta operacje, ale nie stac mnie, a lekarze tylko daja mi leki i mysla ze sprawa zalatwiona. Zeby tego bylo malo w zeszlym roku stwierdzili ze mam RZS. Tak naprawde dzieki temu ze w zeszlym roku trafilam do szpitala bo zaslablam od lekow to sie diwiedzialama co mi jest a do tej pory nie mialam pojecia ze ok 8 lat chodzilam ze stanem zapalnym tego stawu. Poprostu czsem juz nie chce mi sie zyc z tym bolem, bo on jest caly czas mimo ze biore leki. Jezeli ktos wie czy moge sie starac o to by w innym szpitalu (mimo ze jestem w kolejce oczekujacych na pomorzu)miec ta operacje to prosze o kontakt podaje nr gg 10226500. pozdrawiam i zycze zdrowia.

Nie zarejestrowany
    Guest

endoproteza biodra

Droga dota591.Ja na zabieg wstawienia endoprotezy czekałem trzy miesiące i "na złość" skrócili mi jeszcze termin oczekiwania o dwa tygodnie,tak,że łącznie czekałem na operację dwa i pól miesiąca.Z operacji jestem zadowolony.Obecnie już chodzę(co prawda nie szybko),wróciłem do pracy,wykonuję większość czynności które przed operacją były nie do pomyślenia.Trzeba tylko trafić na właściwy szpital.Ja "swojego" szukałem pół roku.Życzę powodzenia i wytrwałości.

Nie zarejestrowany
    Guest

Już po bólu

Moi kochani 24 września miałam operacje prawego stawu biodrowego od dnia operacji śpię bez bólu,jestem o 10 lat młodsza!!! Warto było czekać
    dokładnie 1 rok i 3 dni na ta operację.Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Już po bólu

Moi kochani 24 września miałam operację prawego stawu biodrowego,od dnia operacji śpię ..........bez bólu!!Przez to czuje się o 10 lat młodsza!!
    Warto było czekać na ta operację dokładnie 1 rok i 3 dni.Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból bioder

Co zrobić gdy ból staje się coraz gorszy, ciągnę obie nogi i męczy chodzenie a nie wiem co zrobić biorę leki ale pomagają na krótko.

Nie zarejestrowany
    Guest

staw biodrowy

Tez mam 24 lata i problem z lewym biodrem mnie lekarz powiedzial ze moge miec operacje dopiero w starosci ale po co mi to? ja wole teraz w mlodym wieku sa bardziej potrzebne. Czasem mnie bolą ale teraz odkad mam psa to duzo wychdoze 3razy dziennie myslalam ze po 8mcy mi sie poprawi a tu nic nadal problemy po ilu latach moze dojsc do poprawy bez opreacji??

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości