+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Nie zarejestrowany
    Guest

jonofereza

Ile potrzeba zabiegów , żeby odczuć poprawę? Jak ma się podwyższone OB do zabiegów jonoferezy? Wie może ktoś?

Nie zarejestrowany
    Guest

laryngologia ?????

laryngolog zapisała mi 10 zabiegów na przesuszone błony krtani ?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ten artykuł jest do dupy w 50 % po pierwsze żadna pielęgniarka ,nie owija tylko przykłada,podkład z lekiem ,kompres czyli gazę 17 nitkową ,elektrody,ceratka i bandaż,nie ma wchłaniania leku tylko jonów leku,pisał to jakiś dyletant podobno dr. i potem wychodzą poparzenia bo nie zostawia się pacjenta samego sobie tylko psim obowiązkiem jest cały czas utrzymywanie kontaktu z chorym-ludzie kto was leczy ???Jakie zmniejszanie natężenia?Jakie odczucie pacjenta??? Przy 0,3 mW na cm 2 elektrody czynnej pacjent nie czuje żadnego mrowienia.Dosyć jestem już zdegustowany bo tak wygląda obecna służba zdrowia z młodymi niedoświadczonymi magistrami lub po licencjacie zero kompetencji i pomyślunku

Nie zarejestrowany
    Guest
    ok polecam ja tym zabiegiem wyleczylam sobie zatoki juz 20 lat miinelo a nie mam sladu po zatokach

Nie zarejestrowany
    Guest
    widac od razu, ze osoba, ktora to pisała nie ma stycznosci z tymi zabiegami, pilęgniarki nie posiadają uprawnien do wykonywania takich zabiegów, od tego są fizjoterapeuci

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości