+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Frelin
    Guest
    U mnie duży ból pojawił się wraz z kolką nerkową i wtedy dowiedziałam się, że mam kamicę nerkową. Wcześniej przez wiele lat miałam problem z piaskiem nerkowym, ale to bagatelizowałam. Rodzenie kamienia to był koszmar, kilka dni spędziłam w domu, leki, ciepłe kąpiele, chodzenie po schodach i picie wody. A kiedy już było po wszystkim to uznałam, że więcej nie chcę przez to przechodzić, więc zmieniam dietę, więcej się ruszam i stosuję fitolizynę w paście. Mija już ponad rok od ataku kolki i nadal wszystko jest ok, zero piasku widocznego na USG, badania moczu też ok.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Również czym prędzej do gastroenterologa a ewentualnie później do nefrologa (nerki). Tym bardziej jak ma sz kłucia dość często. Nie ma co dywagować. Spróbuj takiego doktora wprawdzie w Lublinie ale... P. dr Wojciech Kosikowski ; gdzieskierowac24.pl/lekarz/wojciech-kosikowski-gastroenterolog-lublin?specjalizacja=gastroenterolog
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-04-18 o 20:39

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Mój mąż miał kamicę nerkową,masakra ,podobno straszny ból. Leczył się w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie, mogę powiedzieć że bardzo kompetentni lekarze ,placówka godna polecenia.

Miśka789
    Guest
    Gastroenterolog to tak niekoniecznie na problemy z nerkami raczej nefrolog, urolog, dobry internista a co do rodzenia kamieni przez mężczyznę, szczerze współczuję. Mojego męża to niedawno spotkało i bardzo się męczył. Obecnie jest lepiej, ale zmienił dietę i też stosuje fitolizynę w paście, profilaktycznie, by piasek się nie odkładał, bo lekarz poradził mu, by teraz bardziej dbał o nerki, bo kamica nawraca.

hynko
    Guest
    Jak leczyłem kamienie nerkowe to lekarka poleciła mi tabletki Nefrostone. Kupiłem je aptece bez recepty i faktycznie pomogły. Ból był duzo mniejszy a przy okazji nie zaczęły powstawać nowe kamienie

Walisa
    Guest
    Nefrostone może pomóc tak jak pisze poprzedniczka. Dobry lek dostępny w aptekach bez recepty. Mi pomagał kiedyś na nerki gdy go stosowałam. Miałam ryzyko nawrotu kamicy dróg moczowych i Nefrostone pomógł, teraz wszystko jest już dobrze.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości