+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie do mamy 5latka

Co to jest vitminum3 bo nigdzie czegos takiego nie znalazłam bo mojego syna tez bola nogi zaliczylismy wszystkich lekarzy wszystkie prawie badania i nic a nogi dalej bola juz nie wiem co robić

Nie zarejestrowany
    Guest

lekarze

odnosnie komentarza ??? to dla pocieszenia z kanadyjskimi lekarzami jest podobnie, nawet jesli wysla juz na badania to i tak nie moga rozpoznac i daja broszurke zeby sobie poczytac co to ewentualnie mogloby byc, choc pacjent objawy ma inne, czlowiek chory na raka (artysta malarz) wyjechal leczyc sie do Polski, bo w Kanadzie byloby juz po nim

Nie zarejestrowany
    Guest

.

Jak byłam dzieckiem, też każdy powiedział, że kolana bolą mnie bo szybko rosnę. Ale ból coraz bardziej się nasilał. Wizyta u ortopedy, zdjęcia rentgenowskie i okazało się, że mam za wysoko rzepki, koślawość kolan i przyparcie boczne rzepek. W ciągu najbliższych lat czeka mnie artroskopia a w przyszłości prawdopodobnie operacja prostowania kolan. Bez maści, rechabilitacji i opasek uciskowych moje życie było wiekszym koszmarem niż jest teraz.

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle nóg

proszę niech ktoś mi odpisze jest niedziela a ja nie wiem co robić
    mój synek już drugi dzień po nocy nie może stanąć na nóżki tak go bolą. po jakimś czasie i środkach przeciwbólowych mu przechodzi ale następnego dnia rano jest to samo. czytałam wszystkie opinie na temat bolących nóżek u dzieci i żadne nie pasują do objawów jakie ma mój synek. strasznie boję się, że to coś poważnego. jutro idę do lekarza ale dziś odchodzę od zmysłów.

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle nóg

mój synek ma 4 latka i 10 miesięcy

Nie zarejestrowany
    Guest

Sprawdź wszystko

Witaj Aniu
    To oczywiście może być metoda zwrócenia na siebie uwagi albo bóle wzrostowe, ale niekoniecznie.
    Wiem to z osobistego doświadczenia - bóle nóg i stawów towarzyszyły mi przez połowę dzieciństwa i dopiero kilka lat temu okazało się, że były konsekwencją boreliozy.
    U synka wykluczyłabym też obecność pasożytów, które mogą dawać tak nietypowe objawy! Pilnuj tego sama, bo niestety, niewielu jest dociekliwych lekarzy, na inteligencję których możesz się zdać całkowicie

Nie zarejestrowany
    Guest

clara

Clare bardzo bolą nogi do tego stopnia że musiałam ją nosić i zgłosiłam
    nauczycielce. Uważam że powinieneś to przeczytać.

Nie zarejestrowany
    Guest

bole kosci

mam takie pytanie , od niedawna odczuwam dosc silne bóle kolan , nadgarstkow , lokci , plecow , kosci , wszystko mi strzela . bole nie sa dlugie , czesto czuje sie jakby mi cos wbijano badz jakby prad przeze mnie przechodził , po dluzszym spacerowaniu lub uprawianiu sportow jest to naprawde dokuczliwe , czy jest to cos powaznego ? .

Nie zarejestrowany
    Guest

bole wzrostowe?

Mojego synka tez ostatnio zaczynają bolec kolana, no ale nie chciałabym trafić do lekarza, z całym szacunkiem dla jego wiedzy, który jest autorem tego artykułu. To właśnie dobry przykład jak najczęściej traktowane są takie problemy przez lekarzy, krotka diagnoza -bóle wzrostowe , za dużo ruchu, i rozpieszczone dziecko, po co tak w ogóle badać wnikliwie wszystkie dzieciaki skoro większość i tak nie ma poważniejszych schorzeń, No a co jeśli to nie bóle wzrostowe a dziecko zostało potraktowane tendencyjnie. Na podstawie artykułu można by wnioskować ze nie panikować , nie zawracać bzdurami głowy lekarzom, stosować cokolwiek przeciwbólowego, jak sprawdziła przedmówczyni nawet środki niedozwolone dla dzieci itp.

Nie zarejestrowany
    Guest

bóle nóg

Mój syn ma 7 lat i we wrześniu przeszedł poważną operację usunięcia kości razem z guzem( nowotwór) od tamtej pory budzi się co noc z płaczem że bolą go nogi pod kolanami, on to określa tak że nóżki chcą mu kopać i wymachuje nogami na wszystkie strony. po kilku minutach zasypia czasami budzi sie pare razy w nocy z płaczem.Gdy powiedziałam to lekarzowi na oddziale onkologi to wogóle się tym nie przejoł. I sama już nie wiem co robić.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości