+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest

Słońce - lato - wit. D

Kochane Panie, nie zapominajmy o naturalnych sposobach! Warto korzystać z okazji, że jest piękna pogoda i wychodząc na dwór odsłaniać ciało, aby stale produkować wit. D. Powiedziała/przypominała mi o tym moja doktor ortopeda, do której chodziłam z córką jak mała miała różne powikłania ze stawami, również takie bólowe. Nazywa się Jolanta Królicka i przyjmuje w Wilanowie (medintel). To czy dziecko się wysypia jest również ważne, bo podczas snu produkowany jest hormon, który odpowiada za zdrowy wzrost kości. Nie zapominajcie o tym!!

Nie zarejestrowany
    Guest

ból kości

Małe dzieci często uskarżają się na bóle kości, które pojawiają się po wysiłku fizycznym (tzw. bóle przeciążeniowe) lub w trakcie szybkiego wzrostu (tzw. bóle wzrostowe). Ból może być bardzo silny, może utrudniać zasypianie lub wybudzać dziecko ze snu. Bóle trwają krótko i często ustępują po wymasowaniu bolących miejsc. http://szczepimy.com.pl/akademia-zdrowego-dziecka/male-dziecko-12-24-msc/zdrowie/dolegliwosci/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-12-15 o 14:23

Nie zarejestrowany
    Guest

dalej boli

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Małe dzieci często uskarżają się na bóle kości, które pojawiają się po wysiłku fizycznym (tzw. bóle przeciążeniowe) lub w trakcie szybkiego wzrostu (tzw. bóle wzrostowe). Ból może być bardzo silny, może utrudniać zasypianie lub wybudzać dziecko ze snu. Bóle trwają krótko i często ustępują po wymasowaniu bolących miejsc. http://szczepimy.com.pl/akademia-zdrowego-dziecka/male-dziecko-12-24-msc/zdrowie/dolegliwosci/
    Moje dziecko bardzo często wybudzają w noce bóle kości, lekarz powiedział, że to bóle wzrostowe. Jednak masaże bolących miejsc nie przynoszą żadnych rezultatów, dopiero po "wymoczeniu" nóżek ból staje się mniejszy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-03-16 o 09:30

Nie zarejestrowany
    Guest

ból nóżki

Moje dziecko również bardzo cierpiało przez bóle wzrostowe. Naprawdę nic nam nie pomagało, a ja szalałam bo nie wiedziałam, jak mogę złagodzić ból. Bóle minęły z wiekiem, teraz nie ma po nich śladu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój synek ma 5 lat, od kilkunastu dni skarży się na bóle nóżek. Potrafi budzić się w nocy i płakać, że bolą go nożki. Byłam u pediatry, ale nic szczególnego nie powiedział, ot że dziecko rośnie i pewnie stąd ten ból, że to minie, ale serce mi się kroi gdy dziecko zwija się z bólu . Czy myślicie, że powinien synka reumatolog dziecięcy dziecięcy?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-03-16 o 10:14

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Witam. Chciałam się dowiedzieć czy taką lampę rozgrzewającą na podczerwień jak jest tutaj: http://produktyzmarketu.pl/lampa-rozgrzewajaca-podczerwien-lidla-10-11/ możemy stosować do dzieci? czy jest to bezpieczne? Są jakieś przeciwwskazania?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-11-16 o 17:11

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ból nóg i stawów u dziecka może być związany z tym że rośnie Po każdej operacji człowiek jest osłabiony a dzieci są bardziej delikatniejsze i potrzebują czasu aby organizm się zregenerował. Najlepiej będzie jeśli pójdziesz razem z córką do dobrego pediatry w swoim mieście Polecam poszukać tutaj specjalisty ranking.abczdrowie.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-05-18 o 18:43

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości