+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 156
    Nie zarejestrowany
    Guest

stres i nerwica do wyleczenia

Mnie też dopadła ta choroba ,ale udało mi uciec spod łopaty ,życie dla mnie było koszmarem,leczyłam się u wielu lekarzy ,ale to nic nie pomagało .po lekach spałam całe dnie,dopiero w Łodzi po odpowiednich lekach zaczełam normalnie funkcjonować i żyć .Mam wsaniałom rodzinę,choć ,obiawy chroby były tak silne i życie jakby się skończyło ,ja sobie tymaczę że wpadłam do dołka i nie mogłam z niego wyjść.Ale dziś jestrem zdrowa i polecam wszystkim porade w przychodni w Łodżi pod telefonem 042-6110603.Bądzcie zdrowi AGA.

Nie zarejestrowany
    Guest

od 5 lat mam deprechę

kto mi pomoże bo mój psychiatra stara się ale jak narazie zadne prochy nie pomagają. A ja z dnia na dzień umieram i wariuję coraz bardziej. Ostatnio dopadło mnie nadciśnienie mierzę je 30-50 razy dziennie i wariuję bo za każdym razem jest wyższe. Byłem na 2 m-cznej terapi w otwocku. Jak tam byłem było git a potem znowu to gówno. POMOCY

Nie zarejestrowany
    Guest

ja juz nie moge

Witam wszystkich,no ja to juz chyba powinnam sie przyzwyczaic ,mam tak od 7 lat.Jest mi bardzo ciezko bo nie mam sie z kim tym podzielic,zmarli moi rodzice w krotkim odstepie czasu,rozwod tez mam za soba,i jeszcze inne bzdety,jak narazie bylo ok przez miesiac a teraz znowu jest mi zle,mam depersonizacje i ona mnie doprowadza do tego stanu ze choc mam ochote cos zrobic to poprostu nie widze tego realnie,zyje juz w tym kinie tyle czasu a nie moge sobie poradzic,nigdy nie bralam lekow bo uwazalam ze z tego sama wyjde,ale chyba juz stracilam nadzieje.Dzis jest ten szczegolny dzien ,bylam na strychu wzielam kabel iiiiiiii no i wlasnie dzieci mnie zawolaly i obudzila sie moja glowa,ze jednak one maja tylko mnie,nie wiem ile to jeszcze zniose ,ale wiem ze juz wyczerpalam moja cierpliwosc ,pozdrawiam i moze do uslyszenia

Nie zarejestrowany
    Guest

Przeczytaj to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idź na psychoterapię grupową. Załatw ją w poradnii zdrowia psychicznego-będzie za darmo. Koniecznie musisz oprzeć się również na lekach. Ja mam zaburzenia lękowe ale bardzo silne i bez terapii nie dałabym rady. Zrób to dla swoich dzieci bo nerwicę da się wyleczyć ale trzeba tego bardzo chcieć. Lecz się i głowa do góry:-)

Nie zarejestrowany
    Guest

Lęki

mam 23 lata i też mam nerwice lękową.byłam u psychiatry i przepisał mi leki których nie biore.ponieważ się boie czy czasami się odnich nie uzależnie?lub nie zrobie się dziwna(to jednak są silne leki).czasami się zastanawiam czy nie było by lepiej iść najpierw do psychologa?niewiem co mam robić czasami mnie to wszystko przerasta!

Nie zarejestrowany
    Guest

16 lat i nerwica?????????

Czy to możliwe ,że mam nerwice .?Czytałam objawy nerwice neusranikowej wszystkie te objawy sie zgadzają...

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie potrafie juz z tym zyc

Kiedys ciagle czegos sie balam ale te stany zwykle mijaly.Teraz od ponad roku nie umie juz funkcjonowac, ciagle wmawiam sobie przerozne choroby... boje sie ze w koncu na cos zachoruje, boje sie klopotow z zoladkiem wszystkiego sie boje...bylam u psychologa nic mi nie poradzil, a teraz juz nawet gadam sama ze soba boje sie ze to na prawde zlle sie dla mnie skonczy, ze ktoregos dnia moj organizm nie wytzryma..a ja jestem taka mloda mam dopiero 18 lat...niech mi ktos pomoze blagam bo zwariuje!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

strach........strach

chorowalam na nerwice dwa lata temu po smierci mojego taty udalo mi sie wyleczyc myslalam ze mam to na zawsze za soba ale niestety wrocila,ciagle mnie boli cos mam klopoty z oddychaniem moje zycie zmienilo sie strasznie ,ciagle siedze zamyslona w domu czy w pracy nie potrafie o niczym innym myslec jak tylko o mojej chorobie,rozumie was wszystkich sama przez to przechodze wiec wiem jak to dokucza,ale naprawde warto odwiedzic lekarza ale dobrego lekarza i probowas byc silna

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy przejmować się tym?

Mam 23 lata, 170 cm wzrostu i ważę 59 kg. Ciśnienie mam w normie, z reguły ok 120/60, czasem sto kilkanaście na pięćdziesiąt parę. Puls jednak utrzymuje się w granicach 90 - 110/min. Jest to puls spoczynkowy, utrzymuje się cały czas, nawet gdy nie robię praktycznie nic, np siedzę w domu na kanapie. Czy przejmować się tym i czy to może mieć podłoże nerwowe? Bo poza tym bólów ani innych dolegliwości nie mam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dusznosc!!! ;/

eh juz mysalem ze jestem nienormalny ale widze ze wszycy macie podobny problem do mnie mam 18 lat i od paru lat moje zycie to koszmar ciagle mi sie wydaje ze sie udusze najgorsze ze jest to wtedy gdy o tym mysle (bo jak mi to ucieka z podswiadomosci to jestem normalnym czlowiekiem) tylko ze jak to ktos powiedzial wczesniej bardzo trafnie to mi sie w glowie zakodowalo niemoge o tym przestac myslec nieraz mi sie uda na chwile uciec od tego ale to wraca jak bumerang co chwile mysle ze sie udusze ze niezlapie powietrza ze umre to jest straszne niewiem co robic wspolczuje naprawde wszystkim co tu opisywali swoje problemy kiedys bym tego nierozumia ale wiem doskonale teraz jak kazdy z was sie czuje to jest cholernie meczace pozdrawiam miejcie sily ja staram sobie z tym radzic niezawsze mi to wychodzi ;/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości