+ Odpowiedz na ten temat
Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172
Pokaż wyniki od 711 do 714 z 714
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pulsowanie

Pulsowanie i ból przy opuszczaniu nogi czy chodzeniu o kulach to normalne. Ja czułem jakby szwy ciganely, po okolu tygodniu zacznie ustępować. Rehabilitację można zacząć w sumie zaraz po ściągnięciu szwów ale taka delikatna bez obciążania nogi, czyli mobilizacja blizny itp. Oczywiście jeśli rana dobrze się goi i nie pęka. Mi zdjeli szwy już po 9 dniach i była lipa. Od 4 tyg można zacząć rehabilitację (większość lekarzy będzie mówić że bite 6 tyg trzeba czekać bo oni jeszcze uznają stare metody). Jeśli rana się dobrze gois będzie to Znajdz dobrego rehabilitanta w okolicy i się umów najlepiej zadzwon i zapytaj czy ma doświadczenie z Achillesami i czy może coś pomóc w jakim czasie od zabiegu. Ja miałem szycie 31 lipca. Po 2 tyg założyłem orteze i 4 wkładki i je wyjmuje tak żeby w 6 tyg od zabiegu wyjąć ostatnia. A jutro czyli 5 tyg po zabiegu idę do fizjoterapeutt który niby ma mnie szybko postawić na nogi.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Niestety ale nie jest to normalny objaw oraz wymaga konsultacji z lekarzem ortopedą. Najlepiej specjalizującym sie w rehabilitacji bo rehabilitacja ma w leczeniu bardzo duże znaczenie. I nie tylko ćwiczenia jakie będziesz wykonywał w gabinecie rehabilitacyjnym ale przede wszystkim ćwiczenia jakie potem wykonujesz samodzielnie w domu.

Polecam zapisanie się do przychodni ortopedycznej Balumed http://balumed.pl/specjalizacje/orto...osli-i-dzieci/ . Na miejscu jest bardzo dobra przychodnia ortopedyczna oraz rehabilitacyjna.
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 01-10-19 o 08:44

Maxym
    Guest

7 rydzień po zerwaniu achillesa

8 sierpień 2019 zerwanie achillesa z zaskoczenia. Pchając maszynę na budowie trzask I po lewym ścięgnie. 10 sierpień operacja. 6 tygodni but walkera I kule. 24 wrzesień odrzucam kule I chodzę tylko w bucie na 90 stopni I z płaskim spodem bez problemu. Od 31 mam chodzic bez buta walkera. Zobaczymy. Operacja w Szwajcarii. Pozdrawiam achillesowców.

Nie zarejestrowany
    Guest

Zerwany Achilles.

8 lipiec 2019 zerwane ścięgno na budowie podczas pchania ciężkiej 2 tonowej maszyny .10 lipiec operacja. 6 tygodni but Walkera plus kule. 1 Tydzień but walkera bez kul. 7 pazdziernik chodzę już prawie normalnie. Codziennie trening 3- 4 razy po 5- 10 minut rower stacjonarny. Dotychczas żadnej specjalistycznej rehabilitacji. Pozdrawiam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości