+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    Nie zarejestrowany
    Guest
    jaka nagroda i książka

Nie zarejestrowany
    Guest

Smile aparaty

Tanie aparaty sluchowe mozesz kupic w geers. spokojnie mozna cos wybrac dla siebie. Zalezy jak bardzo wymagający jestes i w jakim otoczeniu bedziesz korzystac z aparatu. Najtańszy aparacik można kupić juz od niespelna 1000zł. Sparwdza sie dla osób starszych. wiem bo kupiłem mojemu dziadkowi.Poza tym jest refundacja NFZ i PFRON ewentualnie.NFZ to bodajże 560 zł, a PFRON za pomocą MOPS-ów dofinansowuje, w tym przypadku bierze się pod uwagę również kryterium dochodowe. reasumując nie jest tak najgorzej.

Nie zarejestrowany
    Guest

aparat

Popieram maja tam dobre aparaciki. Kupiłam swojej mamie.Funkcjonalny i niedrogi. Wszak długo musiałam namawiać mame na decyzje o potrzebie noszenia aparatu, sluchajac mnie sadzila ze to zbyteczne, pewnie kosztowne i na pewno nie dla niej. ale gdzy poszłyśmy razem do salonu i pani protetyk krok po kroku opowiedziała o wadach sluchu , polecanych aparatach, udalo sie przekonac mame do zakupu aparatu. (serdecznie dziekuje za pomoc milej Pani protetyk). Koszt nie taki wielki jak sie wydawało,a w zamian za to komfort słyszenia i niezachwiana komunikacji z najbliższymi.

Nie zarejestrowany
    Guest
    bardzo tanie aparaty słuchowe (i dobrej jakości!!!!) ma sluch.net
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-08-15 o 16:08

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    ciągle dzwoni i piszczy mi w uszach, czy jest na to jakaś rada? brałam Betaserc i nic! czasem myślę jak brzmi czysty dzwięk?
    To bardzo nieprzyjemne dolegliwości, ja od czasu do czasu słyszałam szumy przy zasypianiu, zupełnie nie mogłam się odprężyć, bo te dźwięki bardzo przeszkadzały. momentami czułam się jakbym mieszkała w starej lodówce. Trochę poczytałam o tym na http://www.geers.pl/kontrola-sluchu/niedosluch-i-jego-przyczyny gdzieś jeszcze wyczytałam, że może być to objaw nerwicy - za dużo stresu robi swoje. U mnie jeszcze przyczyna może być zbyt głośna muzyka słuchana przez słuchawki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-10-15 o 12:00

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam aparat słuchowy ze sluch net póki co nie zdecydowałam się na operację jakoś mnie to przeraża ale też ubytku nie mam tak dużego

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zdziwiła mnie kwota 20 tys. podana za aparat w jednym z postów bo ja swój ze sluchnet mam za 700 zł i nie mam z nim żadnych powodów do narzekań, nic nie szumi, nie piszczy a jakość dźwięku bardzo dobra i się nie stresuję już że nie dosłyszę chociażby w przychodni czegoś czy gdziekolwiek

Karp
    Guest

Też miałem ten problem...

Miałem problem z piszczeniem w uszach, potem zacząłem tracić słuch i z czasem zorientowałem się że w ogóle już prawie nie słyszę. Zacząłem szperać w Internecie i natknąłem się na sklep sluch.net i w dobrej cenie znalazłem fajny, dyskretny aparat dla siebie. Może Tobie też by pomogło?

Madziakk
    Guest
    Tak, tak jak najbardziej w sluch.net warto celować w temacie aparatów bo ceny mają bardzo konkurencyjne i o 20 tys. o których ktoś tu wspomniał wgl nie ma mowy bo i kto by sobie na to pozwolił, ja za swój aparat u nich dałam dokładnie 350 zł i to z 1400 zł więc warto śledzić też promocje u nich przez zakupem

Nie zarejestrowany
    Guest

konsultacja

mnie się wydaje, że przed podjęciem takiej decyzji warto się jeszcze skonsultować z dobrym laryngologiem, ja akurat korzystałam z pomocy specjalistów z rothmedica i Pani prof. Wierzbicka naprawdę super potrafi zdiagnozować co i jak więc może warto zdecydować się jeszcze na taką wizytę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości