+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam pozytywne odczucia po wizycie w firmie AudioCentrum (www.audiocentrum.com) - widziałam na ich stronie, że mają w Polsce kilka oddziałów. Bardzo kompetentne osoby tam pracują. Byłam z dziadkiem który już od jakiegoś czasu miał zalecenie odnośnie aparatu słuchowego. W pierwszej kolejności zrobiono potrzebne badanie a dopiero później nam przedstawiono kilka propozycji w zakresie aparatu. Bardzo miła obsługa i co najważniejsze - świetne doradztwo. Takie podejście do Klienta to ja rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-08-17 o 10:55 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zachęcam Cię do przebadania się... może okazać się, że aparat słuchowy po prostu będzie najlepszym rozwiązaniem. Również miałem podobną sytuację do Twojej. Dziś jestem użytkownikiem aparatu słuchowego i jestem zadowolony z poziomu słyszenia.

Jeżeli chciałbyś się przebadać i przymierzyć kilka urządzeń to polecam audiocentrum.com
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-17 o 22:08

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Toruń
    Hej, implanty to poważna ingerencja medyczna w głowie. Naprawdę trzeba to dobrze przemyśleć ponieważ potem nie ma już odwrotu. Może warto skonsultować to w dobrej firmie sprzedającej aparaty słuchowe. Ja mam doświadczenia z Audiofonem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-12-17 o 14:00

Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas w grę wszedł aparat słuchowy. Bardzo dobrze się sprawdza, ale kupiliśmy go w dobrej firmie auris.net.pl/oferta na to jednak nie ma co żałować pieniędzy. Mogę polecić, bo jakość jest naprawdę dobra i dzęki niemu znacznie polepszyła mi się jakość życia.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-03-18 o 17:22

Nie zarejestrowany
    Guest

aparaty słuchowe

Polecam amfon.pl, maja dobre aparaty słuchowe, a ponad to dostaniecie odpowiedniej porady niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku słuchu. Dla Ciekawostki dodam, że można u nich dostać pomoc w uzyskaniu dofinansowań do aparatów słuchowych z Narodowego Funduszu Zdrowia i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-04-18 o 17:44

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przed operacją należy podjąć konsultacje najlepiej u kilku specjalistów oni powiedzą czy aparat słuchowy nie jest lepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to zgłoście się do Ośrodka Diagnostyki, Rehabilitacji i Protezowania słuchu. Tam wykonują różnego rodzaju badania słuchu oraz dobierają aparaty słuchowe.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Operacja to poważna decyzja i jednak większość osób decyduje się na założenie aparatu. Nie dziwię się temu z uwagi na to, ze jak każda operacja ta równiez niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia. Jak rownież efektów ubocznych. Protetyka słuchu cały czas się rozwija i obecnie jest możliwość zakupienia bardzo nowoczesnych aparatów słuchowych, które będą jednocześnie poprawiały nasz słuch i z drugiej strony nie będą widoczne.

Polecałabym w pierwszej kolejności zapisanie się do dobrego protetyka słuchu aby przedstawił możliwości
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-08-19 o 21:09

Meniak
    Guest

olejek do uszu

Ja to nie wiem, czy tak od razu to warto jest iść w stronę aparatu słuchowego, czy też nawet operacji słuchu. Moim zdaniem lepiej jest raczej wypróbować wszystkie możliwe rozwiązania. W końcu są na przykład olejki do uszu takie jak ten tutaj: auresoil-sensi.com które to potrafią w pewnym stopniu nieinwazyjnie pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-08-19 o 21:09

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości