+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jądra

Dla nieco niedoinformowanych - lewe jądro jest z regóły niżej niż prawe jądro - wynika to z naszego układu krwionosnego. Często bliżej lewego jądra jest też większe skupisko żył które są bardziej widoczne aniżelli po stronie prawej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Hmm

"Mam taki problem-w mojej mosznie nad lewym jądrem jest taki jakby "zwój" żył i jest ono trochę niżej niż prawe(normalnej wielkości),czasem czuję lekki ból(ale nie często).Problemów z wytryskiem,erekcją itd nie mam."

U mnie tez tak jest

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie-pronlem

Witam mam pytanie czy wszystkim meszczyzną uciekaja niekiedy jadra za skórę tak jakby do góry

Nie zarejestrowany
    Guest

gorączka i ból prawego jądra

Od kilku dni mam gorączkę, której towarzyszy ból jądra, który malał wraz z kolejnymi dniami. Na chwilę obecną mam temperaturę, która wacha się pomiędzy 37-39 ĽC, zimne poty, brak biegunki i odruchów wymiotnych. Czy dolega mi opisana powyżej "infekcja"?

Nie zarejestrowany
    Guest

co z nim będzie

"Mam taki problem-w mojej mosznie nad lewym jądrem jest taki jakby "zwój" żył i jest ono trochę niżej niż prawe(normalnej wielkości),czasem czuję lekki ból(ale nie często).Problemów z wytryskiem,erekcją itd nie mam. - Też tak mam, z tym że ten zwój, czy też narośl mam na prawym jądrze i znajduje się ono trochę wyżej od lewego. Zaczynam się tym martwić. Co z tym zrobić ?

Nie zarejestrowany
    Guest

ostatni post

mam takie samo cos na lewym jądrem ale ani to nie boli ani nic, wszystko działą normalnie. nie wiem co z tym robic, czy to jakis zylak czy cos gorszego?

Nie zarejestrowany
    Guest

Badania

Pójście do lekarza nie jest takie straszne.
    Wiem bo sam byłem, obejrzy i po sprawie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    mój mąż stracił dwa jądra.Miał dziwny ucisk na jądro i nawet go to nie bolało.Okazało się,że to nowotwór.czekamy na wynik histopatologiczny, by wiedzieć,czy trzeba brać chemię.Panowie,nie lekceważcie żadnych objawów.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam ta dolegliwosc, okolice pachwin wezly chlonne ciagle nabrzmiale, bol prawego, to uh, ja mam problemy z 8 lat, Tylko zazwyczaj lekarze mnie zbywali a teraz boje sie isc do lekarza uslyszac odpowiedz ze histeryzuje, psychicznie sie wykonczylem latajac po lekarzach, i Ciagle doswiadczam bolow utrudnia to normalne funkcjonowanie, ostatnio bylem u urologa na skirowaniu byla inna dolegliwosc ale chcialem odrazu wydrazyc to co mi dolega najbardziej czyli te prawe jajko, a urolog powiedzial "moze powiesz ze masz balerioze i kleszcza" dostalem Tylko skierowanie do szpitala, jak bym poszedl to moze by sie wyjasnilo wiecej... ale mam taki uraz psychiczny ze nie wstanie jestem co kolwiek zalatwic. Dlugotrwale bagatelizowanie problemu moze przyczynic sie do wielu dolegliwosci psychicznych jak i fizycznych, dlatego nie ma co zwlekac, ja juz sie poddalem i chyba juz tylko w ostatecznosci sie udam do lekarza.... jak juz bedzie za pozno ops: ops: . Pozdrawiam wszystkich...

Nie zarejestrowany
    Guest
    A kiedy zacznie się wreszcie akcja informacyjna na temat szkodliwości noszenia przez mężczyzn spodni? Bo spodnie powodują przegrzewanie jąder (zawsze i wszędzie, bo jądra muszą mieć temperaturę o przynajmniej 2 stopnie niższą niz reszta ciała i krew).

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości