+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: czerniejące srebro

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    W telemango kiedys reklamowalo taka plytke

Nie zarejestrowany
    Guest
    A czy przypadkiem nie jest tak, że czernienie srebra świadczy o stanie zapalnym w organiźmie :?: Kiedyś coś takiego obiło mi się o uszy :?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czernienie srebra to naturalny proces tego pierwiastka chemicznego. Pod wpływem powietrza pasywuje, pokrywa się wartstwą tlenku.

Nie zarejestrowany
    Guest
    a próbowałyście może ze złotem słyszałam, że jeżeli złoto rysuje po cele to jest coś w organizmie chorego

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam trzy kolczyki w jednym uchu i tylko jeden z nich mi czarnieje. Przekładałam już nawet kolczyki ale ciągle czarnieje mi w tej samej dziurce.

Nie zarejestrowany
    Guest
    anonymus- dobrze słyszałes pasta do zebów jest najepieje ,próbowałam

Nie zarejestrowany
    Guest
    boje sie? ktoto wie, moze,tzn ze psychika ma wplyw.

Nie zarejestrowany
    Guest
    SREBRO CZARNIEJE OD ZWIĄZKÓW SIARKI u siebie zauważyłem czarnienie srebra po stosowaniu płynu z roztworem siarki [ znajduje się w lekach kosmetykach, leki dermatologiczne], ogólnie w organizmie jest za dużo siarki z jakiegośpowodu

gtiaris3
    Guest

Smile ciepło a srebro

A więc jak w temacie ktoś napisał że srebro potrafi z czernieć wskutek ciepłoty ciała, ja myślę że to guzik prawda, gdyż swój srebny łancuszek próba 925 mam przez dwa lata i wogóle nie ściągam go z szyi i do tej pory nie z czerniał mi ani razu a dodam że pracuje w hucie szkła, gdzie o tej porze roku jeśli na zewnątrz jest 30 stopni celcjusza to w hali produkcyjnej mamy 55 nawet czasami więcej gorąca, tak więc bardzo dużo potu i gorąca a łąncuszek jak był srebny i błyszczał od kupna tak przez cały czas dopóki od kilku dni nie zacząłem stosować rozpuszczanego w wodzie wapna tego w okrągłych tabletkach musujących i nie mogę potwierdzić że to przez nie ale innego wytłumaczenia nie widzę, tak więc od dwóch lat ani razu nie stracił blasku i nie z czerniał aż do tej pory i to nie w całości a jedynie w jakiejś 1/3 długości łanćuszka i po jednej stronie tej co nie przylegała do skóry, a co do czyszczenia wiem że pasta do zębów pomaga ale słyszałem że rysuje powierzchnie srebra tak więc ja chyba oddam do jubilera

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości