+ Odpowiedz na ten temat
Strona 91 z 91 PierwszyPierwszy ... 4181899091
Pokaż wyniki od 901 do 907 z 907
    Nie zarejestrowany
    Guest

dla zdrowia

Aparat ortodontyczny to nie tylko kwestia estetyki, ale też często prawidłowego zgryzu czyli zdrowia. Krzywe zęby warto "prostować" też z uwagi na ten aspekt. Ja swoje krzywe zęby leczę w Rock Your Smile u dr Borzymowskiej-Sawickiej, bardzo to cieszy jak widzę efekty i czuję różnicę

hennotoo
    Guest
    Borykałam się z krzywymi zębami do czasu, aż nie trafiłam do Dentala na Lwowskiej. Jestem z Lublina i potrzebowałam namiaru na kogoś sprawdzonego, kto doprowadzi moje zęby do porządku. Znajomi mieli rację - najlepsza klinika w Lublinie. Zarówno pod względem cen jak i samej jakości leczenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

To Rock Your Smile ma bardzo dobre opinie. Ja się zastanawiam nad aparatem, chcę się zdecydować wkrótce na taki krok. Na pewno pójdę wtedy do nich na konsultację, zwłaszcza że mają jeden ze swoich gabinetów niedaleko mojego mieszkania. A na pewno zależy mi na dobrej opiece, bo sporo czytałam o nieudanym leczeniu ortodontycznym.

monikaaa
    Guest
    To fakt- proste zęby są modne. Nie zapominajmy jednak o ich zdrowiu. Warto dbać o nie regularnie i robić przeglądy jamy ustnej u stomatologa. Osobiście chodzę do placówki New Dent na Nowowiejskiej i jestem bardzo zadowolona. Zarówno pod względem cen, jak i jakości samego leczenia. Zawsze sympatycznie i z uśmiechem

Nie zarejestrowany
    Guest

ortodonta

Ja chodzę do Fabdentu w Warszawie, tam leczę zęby i tam założyłam aparat u dr Stępień. Bardzo dobra specjalista, zdecydowanie polecam Bardzo dobra ortodontka, leczenie idzie sprawnie i do przodu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:19

Melania
    Guest
    Ja po długim czasie poszukiwań, trafiłam na beyli studio przy Nowym Świecie w Warszawie. Przekonały mnie efekty u koleżanki z pracy, która miała zgryz dużo gorszy ode mnie. Najpierw nosiłam nakładki testowe, a teraz już od paru tygodni mam swoje, stałe. Zdejmuję na 2 godzinki dziennie, ale nie są dla mnie uciążliwe noszone przez cały czas.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Sama noszę aparat od prawie poł roku. i nic się nie zmieniło. Wydawalo mi sie, ze będę sepleniła i moze na początku tak było bo musiałam się przyzwyczaić do aparatu, ale obecnie mówię praktycznie tak samo jak bez niego. Jestem zadowolona - ważne, że zęby mi się bardzo wyprostowały, a to dopiero pół roku noszenia.... Mam sporą diastemę pomiędzy zebami przednimi oraz mam nadzieję, ze uda się ją całkowicie usunąć bo nie wyglada zbyt dobrze.

Jeśli nie jesteście przekonani do tego czy zakładać sobie aparat czy nie, polecam zerknać sobie na zdjęcia sprzed i po założeniu aparatu..... Róznica w niektórych przypadkach jest ogromna. https://www.ortoprotex.pl/ Sporo zdjęć jest na tej stronie.
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 27-11-19 o 07:09

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 91 z 91 PierwszyPierwszy ... 4181899091

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości