+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Temat: Kamienie w woreczku żółciowym

Nie zarejestrowany
    Guest

Kamienie w woreczku żółciowym

Dziekuję za tak rozwinięty temat-ja32lata właśnie od około 3tyg.mam problemy z tzw.kolkami ból ogromny i zimne poty po wizycie u lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na badanie usg -wynik kilkanaście złogów do 5mm,zastanawiam się teraz jak dalej mam postępować czy wycinać(mam dwuletnie dziecko i jestem sama własnie przyjechała mama z pomoca i chyba w mojej sytuacji dobrym wyjściem będzie wycięcie gdyż nie mogę sobie pozwolić na nieobecność w domu mama moze być tylko koło 1msc.jestem zupełnie sama i w razie kolejnego bólu bez obecności mamy boje się komplikacji nie będe mogła zareagowac a jeżeli sytuacja zmusiłaby mnie na pobyt w szpitalu-czego nie mogę sobie nawet wyobrazić)planuję wyjazd na długi okres około roku do Wielkiej Brytani i myśle już teraz co?jeżeli tam będe miała kolejne bardzo bolesne kolki?Jeżeli zdecyduje się na wycięcie to mam iśc do izby przyjęc szpitala czy do przychodni?pomocy! ;(

Nie zarejestrowany
    Guest

jestem po laparoskopii 2 tygodnie

jestem po laparoskopii 2 tygodnie, w sierpniu na skutek bolesnej kolki dowiedziałam sie, ze mam kamienie, oprócz tej jednej koki nie miałam żadnych innych dolegliwości, ale mam 28lat i chce być w ciąży, dlatego zdecydowałam się usunąć woreczek, pomimo tego, że miałam tylko 3 małe kamyki ok7 mm, czuje sie dobrze i mam nadzieje, ze niedługo zaczne w koncu normalnie jeść , bo największą moją dolegliowścią teraz jest tęsknota za słodyczami - jestem za wycinaniem

3. Zapalenie jelit: przyczyny. Co powoduje stany zapalne jelit? Dieta przy biegunce. Co jeść, gdy masz biegunkę? Ostra biegunka – jakie są przyczyny ostrej biegunki? Ból brzucha przy bieganiu: przyczyny. Co robić, gdy w czasie biegania złapie cię kolkowy ból brzucha?
    Nie zarejestrowany
    Guest

mam

mam 16 lat i jestem slaobslzyszacy . mam kamienie w woreczku czasami boli , mam glupio dieta i jakies leki , ciagle mam wymioty , ciagle dziwne mam nundosci ;/ . kiedys po skzole zostale słąbosc i potem mi przywzli do szpitala i jakies mi dali leki i siedzialem tam 6 dni . yyy nie wiem kiedy bede mial operacje . czy to boli po operacji ? bo boje sie ;/ odpodwiedz na e--maila daln_xDD@vp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Aa ja mam 14 lat i wykryto u mnie kamienie w woreczku żółciowym, boje sie operacji. Osoby w moim wieku proszę o napisanie przebiegu tego zabiegu, jak sto wygląda...mój e mail to agatka281@wp.pl ....

Nie zarejestrowany
    Guest

To lekka operacja

Moja mama miala wycinane kamienie jakies 4 lata temu, metodą laserowa (tzn. nie rozcinali jej brzucha tylko wkladali cos przez pepek), po 3 dniach wrocila do domu, mowila, ze nic nie bolalo (a jest straszna panikara), po tygodniu byla juz nowka sztuka, tylko musiala trzymac diete przesz rok pozniej.

Nie zarejestrowany
    Guest

jestem za wycieciem pecherzyka

mam 30 lat, przez bagatelizowanie info ze kamienie w woreczku to bomba zegarowa o malo nie zeszlam z tego swiata w 3 tyg po porodzie doslam pierwszej kolki dowiedzialam sie ze mam drobne zlogi, stwierdzilam odchowam dziecko i kiedys je usune, niestety za 2 mies trafilam do szpitala w stanie ciezkim z ostrym zapaleniem trzustki ktora siadla wlasnie pzrez zatkanie drog przez kamienie, we wrzesniu mialam juz laparoskopie wycielam ten wstretny woreczek i jak narazie jest dobrze, jejm juz wszytko, jesli chodzi o sam zabieg bardzo polecam laparoskopie po kilku godzinach czlowiek chodzi jakby nigdy nic

Nie zarejestrowany
    Guest

Laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego

Jestem już 2 lata po operacji woreczka żólciowego metodą laparoskopową.Wszystko było ok.ale pojawił się ból kręgosłupa lędzwiowego i bóle w okolicy prawego biodra,pachwiny i podbrzusza.Zrobiłam zdjęcie RTG odcinka lędzwiowego.W opisie oczywiście wyszły zmiany :spłycenie lordozy lędzwiowej,zwężenie przestrzeni międzykręgowej L4-L5,w prawym podżebrzu widoczne cienie metalowych klipsów.W związku z tym mam zapytanie.Czy pozostawienie tych kipsów po zabigu to oczywiste ,czy należy je usunąć?

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Anny

Nie! To nie jest oczywiste, powinnaś je usunąć i powalczyć o odszkodowanie od szpitala! To się w głowie nie mieści co się dzieje w naszych szpitalach.

Nie zarejestrowany
    Guest

laparoskopia

piszę bo chcę dodać odwagi wszystkim którzy się boją sama bałam się jak nie wiem ale 3 dni temu przeszłam zabieg i myślę że na razie jest ok miejcie odwagę bo nie warto się męczyć z tymi kamorami pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

laparoskopowo

witam miałam opercje laparoskopowo powiem wam ze nie jest tak żle a ból nie jest spory tylko jest się słabym 1 dnia wiadome jak po kazdej opercaji

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości