+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest
    7 lat temu mialam usuniety woreczek wraz z kamieniami metoda laparoskopowa....wszystko przeszlo jak najlepiej,potem dieta...i z czasem zaczelo sie zyc normalnie zapominajac o tym ze nie ma sie juz ochrony na watrobie.Nie poscilam i pod katem jedzenia i popijania trunkow.Teraz niestety przyjdzie mi za to zaplacic,bo zaczela sie odzywac moja watroba poprzez ucisk pod zebrami,lekkie klucia po posilkach,zgaga itp. :? Czeka mnie wizyta u lekarza,zapewne wyniki,USG i...no wlasnie :shock: moge sie tylko domyslac ze kamienie odnowily sie w watrobie,mimo ze woreczek jest usuniety.Przestrzegam kazdego kto jest lub bedzie poddany zabiegowi usuniecia woreczka zolciowego,zeby dostosowal sie do diety i zalecen lekarskich,bo po kilku latach cena za brak rozsadku moze byc wyzsza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    witam! ja jestem własnie po operacji metodą tradycyjną i jestem bardzo zadowolona a najbardziej to ciesze sie ze nie beda mnie juz meczyły te bóle. Ogolnie po operacji czułam sie dobrze, wiadomo troche mnie bolały szycia ale to wkoncu duza rana jest. Polecam kazdemu kto ma ten problem. Nie ma sie czego bać, a lepiej nie czekać az dojdzie do zapalenia bo wtedy to juz moze nie byz tak ciekawie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    boje sie operacji też mam problemy z woreczkiem mam 17lat a boje sie iśc ne operacje co mam robic (kingatyburcy@interia.pl)odpiście na emeila

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej, mam 16 lat i z powodu zasłabnięcia trafiłam do szpitala. Tam zrobili mi USG brzucha i okazało się że mam kamienie w woreczku żółciowym, lekarz powiedział że będzie konieczne operacja. Strasznie się boje.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czemu nie sprobowac naturalnego sposobu zanim nastapi koniecznosc operacyjnego usunie

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Dziekuję za tak rozwinięty temat-ja32lata właśnie od około 3tyg.mam problemy z tzw.kolkami ból ogromny i zimne poty po wizycie u lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na badanie usg -wynik kilkanaście złogów do 5mm,zastanawiam się teraz jak dalej mam postępować czy wycinać(mam dwuletnie dziecko i jestem sama własnie przyjechała mama z pomoca i chyba w mojej sytuacji dobrym wyjściem będzie wycięcie gdyż nie mogę sobie pozwolić na nieobecność w domu mama moze być tylko koło 1msc.jestem zupełnie sama i w razie kolejnego bólu bez obecności mamy boje się komplikacji nie będe mogła zareagowac a jeżeli sytuacja zmusiłaby mnie na pobyt w szpitalu-czego nie mogę sobie nawet wyobrazić)planuję wyjazd na długi okres około roku do Wielkiej Brytani i myśle już teraz co?jeżeli tam będe miała kolejne bardzo bolesne kolki?Jeżeli zdecyduje się na wycięcie to mam iśc do izby przyjęc szpitala czy do przychodni?pomocy! ;(
    W wielu naukowych publikacjach czesto podawany jest niedobor magnezu jako jeden z glownych czynnikow powstawania kamieni w woreczku.
    Oto co znalazlam w Internecie jako tani i nieszkodliwy sposob na alternatywny sposob usuniecia kamieni oprocz lekkostrawnej diety:

1. przez pierwsze 5 dni zalecane jest picie 4 szklanek soku jablkowego plus pare lyzek octu jablkowego (apple cider vinegar)
    2. szostego dnia mozna odpuscic sobie obiad
    3. siodmego i osmego dnia o 6 wieczorem nalezy rozpuscic 1 lyzeczke Epsom salt (Magnesium sulphate) w szklance cieplej wody i wypic przed snem
    4. dziewiatego dnia 1/4 szklanki oliwy z oliwek i 1/4 szklanki soku ze swiezej cytryny

Nastepnego dnia rano w stolcu powinny pojawic sie kamienie.

Wg mnie mozna sprobowac bez duzych obaw wielkich dzialan ubocznych poza moze dorazna biegunka.
    moge podac strone na ktorej wiele osob wpisalo sie z bardzo pozytywnymi rezultatami.

Nie zarejestrowany
    Guest

Arrow kamienie w pęcherzyku

Proszę o podanie tych stron na których jest więcej informacji o niechirurgicznym leczeniu/usuwaniu kamieni z pęcherzyka żółciowego.
    Mam nadzieję, że te informacje mogą ustrzec mnie i innych przed skalpelem a na przyszłość wiedzieć będzie można jak przeciwdziałać powstawaniu kamieni.
    Z góry serdeczne dzięki. e-mail: waldwind@wp.pl
    pozdrawiam gorąco WuKa
    p.s.
    Absolutnie jestem za stosowaniem naturalnych sposobów/metod w leczeniu.
    Dzięki lekarzowi homeopacie z Płocka /woj.mazowieckie/ od kilkunastu lat moje dzieci nie chorują!

Nie zarejestrowany
    Guest

Ilość kamieni w woreczku żółciowym

Witajcie jestem 3 dni po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego metodą laparoskopową. Podchodziłam do tego na luzie ale okazało się że to wcale nie takie bezbolesne, ja na drugi dzień po zabiegu czułam się fatalnie dlatego też zostawiono mnie w szpitalu, nie wiem czy to wynikało z ilości kamieni jakie miałam (147 sztuk w tym 3 duże), ordynator oddziału powiedział że jestem rekordzistką. Czy ktoś z was miał więcej byłam przerażona gdy je dostałam w foliowym woreczku ile ich tam było.

Nie zarejestrowany
    Guest

Talking usunicie woreczka

Witam w kwietniu przeszłam usuniecie woreczka żółciowego metoda laparaskopową powiem tak szczerze jestem straszna panikara najbardziej bałam sie znieczulenia miejscowego i intubacji i nie spałam 2 noce przez to bojąc sie ze juz sie nie obudze mam 23 lata. W dzień zabiegu dostałam tzw. gupiego jasia i szczerze wszystko było mi już obojętne zabieg trwał 20 min, poźniej ponad godzina na sali wybudzeniowej ale spoko. Nie załuje ze to wyciełam bo po 1 dniu juz nie ma bólu jak cos zjem diete trzymalam przez miesiac ale juz po 2 dniu po zabiegu pilam kawe i nic, teraz jest juz ponad 2 miesiace po zabiegu i czasami jak sobie pozwole i zjem za dużo czegos tłustego to mnie pobolewa ale nie ma tragedii. W piątek miałam zabieg w sobote wyszłam do domu. wiem ze kazdy musi to przejść na swój sposób zeby sie przekonać ze to nie jest nic strasznego a uwierzcie ze ja jak widze szpital odrazu mam kołatanie serca ze strachu. No i rzecz jasna jeszcze trzeba znależć dobrego chirurga mnie operował Pan Tomasz Stawski lekarz z Jaworzna na Śląsku jestem bardzo zadzowolnona i polecam go każdemu. Głowa do góry wszystko bedzie dobrze Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

NIE WYCINAĆ ! Co za głupota !!!!

Ludzie poczytajcie sobie trochę, przecież jest internet !
    Nie mogę uwierzyć że społeczeństwo jest tak głupie !!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości